Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Découpage - ubrousková technika

Zveme na Vás na kurzík ubrouskové techniky 3D s využitím krakelovacího laku, písků, tmelů, atd. Vyrobíte si krásný barevný obrázek v rámečku. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří se chtějí něco nového naučit.

Drátované drobnosti se Sněženkou

Každý účastník si vytvoří alespoň tři výrobky. Budeme drátovat zápichy do květináče, kónické svíčky, stojánky na čajové svíčky nebo vzkazy, těžítka z kamenů (kameny si prosím přineste. V ceně je zahrnut materiál a pomůcky. Máte-li kleště, na které jste při práci zvyklí, tak si je vezměte s sebou.

Découpage - 3D ubrousková technika

Zveme na Vás na kurzík ubrouskové techniky 3D s využitím krakelovacího laku, písků, tmelů, atd. Vyrobíte si krásný barevný obrázek na zrcadlo a nazdobíte si květináč. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří se chtějí něco nového naučit.

Kurz šperků z komponentů

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí.

Tiffany vitráž s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna, vánoční dekoraci nebo jiný drobný předmět, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu. Délka kurzu 4 hodiny.

Vánoční drátování se Sněženkou - šperky

Každý účastník si vytvoří alespoň jednu sadu šperků, z lakovaného měděného drátu. Naučíme se pracovat s drátem - vytvářet očka, ketlovací jehly, spirály, rozklepávat drát, používat gizmo (pomůcku na vytváření pružin).

Kurz pravých smaltů v pícce s Rooyou

Kurz základů pravého smaltu s Rooyou. Příprava měděných plíšků, použití tragantu, kontrasmalt atd. Odnesete si minimálně dva přívěsky vytvořené technikou smaltování v peci. Délka kurzu 3-4 hodiny. POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 300.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík.

Kurz šperků z komponentů

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí. Délka kurzu 3-3,5 hodiny.

Gelové svíčky

Naučíme se pracovat s gelem na výrobu svíček. Vyrobíme si 3 ks barevných nebo průhledných svíček, které si dozdobíme kávovými zrny, sušeným ovocem, korálky nebo sypaným čajem dle vaší fantazie a chuti. Délka kurzu cca 3 hodiny.

Smaltování bez pícky

Kurz smaltování bez pícky je vhodný i pro úplné začátečníky. Vyrobíte si dva sety šperků a vše, co budete potřebovat, dostanete k dispozici. Kurz trvá cca 3-3,5 hodiny.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.