Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Drátované šperky se Sněženkou

Každý účastník si vytvoří alespoň jednu sadu šperků, z lakovaného měděného drátu. Naučíme se pracovat s drátem - vytvářet očka, ketlovací jehly, spirály, rozklepávat drát, používat gizmo (pomůcku na vytváření pružin).

Smaltování bez pícky

Kurz smaltování bez pícky je vhodný i pro úplné začátečníky. Vyrobíte si dva sety šperků a vše, co budete potřebovat, dostanete k dispozici.

Tiffany vitráž s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna nebo jiný drobný předmět, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu.

Kuličkování s Lucií Moničovou

Přijďte se naučit vyrábět dvoubarevné korálkové kuličky na vlasci. Na kurzíku si vyrobíte jeden kuličkový šperk na lanku a jeden přívěšek nebo kabelku.

OPAKUJEME!!!Podzimní stromečky a dekorace z drátů a korálků s Phoebe

Na kurzu se naučíme vyrábět stromečky štěstí z drátů a minerálů a dále si vyrobíme podzimní dekoraci z drátů a korálků (závěs do okna, zapichovátka, atd.). Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky a děti.

Mozaika ze skla s Qítkem

Přijďte si vyzkoušet mozaiku z barevných vitrážových skel. Ozdobíme zrcadlo v dřevěném rámečku nebo dva skleněné svícínky na svíčky.

Tiffany vitráž s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna nebo jiný drobný předmět, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu.

Tričkování - savová a konturová technika

Nazdobíme si dvě veselá trička savovou technikou a dodekorujeme si je barvičkami či fixami na textil. S sebou 2 tmavá trička!!!

Kurz šperků z komponentů

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí.

Hrátky s drátky se Sněženkou - NOVINKA!!!

Každý účastník si vytvoří alespoň tři výrobky. Budeme drátovat zápichy do květináče, kónické svíčky, stojánky na čajové svíčky nebo vzkazy, těžítka z kamenů (kameny si prosím přineste. V ceně je zahrnut materiál a pomůcky.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.