Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Vánoční smaltované dárečky - bez pícky

Kurz smaltování bez pícky je vhodný i pro úplné začátečníky. Vyrobíte si dva sety šperků a vše, co budete potřebovat, dostanete k dispozici. Kurz trvá cca 3-3,5 hodiny.

Kurz křišťálové pryskyřice s Daisynkou

Přijďte si vyzkoušet novou techniku výroby trendy šperků z křišťálové pryskyřice. Na kurzu si vyrobíme jeden set šperků. Déla kurzu cca 3 hodiny.

Fimo s Marthou Špalkovou

Zveme Vás na kurz modelování z polymerové hmoty FIMO s lektorkou Martou Špalkovou, kde se naučíte se vyrábět korálky technikou "millefiori". Materiál a vše co budete potřebovat, dostanete u nás k dispozici. S sebou si vemte pouze dobrou náladu a chuť něco nového se naučit.

Qítko v Českém rozhlasu Olomouc

Měli jsme tu čest přivítat na kurzu černého drátování redaktorku Českého rozhlasu Olomouc, která u nás natáčela reportáž. Vysílat se bude v pořadu Zvědavý mikrofon v sobotu 6.12. od 15:00 a v repríze v neděli 7.12. od 19:30 na vlnách Čr Olomouc. Frekvence, na kterých je možné si nás v tuto dobu naladit jsou 106,8 FM a 92,8 FM. Natáčení bylo moc příjemné a myslím, že si ho užily i účastnice kurzu.....:-))

Fimo s Marthou Špalkovou

Zveme Vás na kurz modelování z polymerové hmoty FIMO s lektorkou Martou Špalkovou, kde se naučíte se vyrábět korálky s africkou tématikou. Materiál a vše co budete potřebovat, dostanete u nás k dispozici. S sebou si vemte pouze dobrou náladu a chuť něco nového se naučit. Délka kurzu cca 3,5 - 4 hodiny. POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 200.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík.

Fimo s Marthou Špalkovou

Zveme Vás na kurz modelování z polymerové hmoty FIMO s lektorkou Martou Špalkovou, kde si vyrobíme vzor veselého vánočního kapříka, kterého můžete použít na skleněný svícínek nebo i jen tak na korálky. Svícínek si buď přineste nebo je možné jej u nás zakoupit. Ostatní materiál a pomůcy jsou v ceně kurzu. S sebou si vemte pouze dobrou náladu a chuť něco nového se naučit. Délka kurzu cca 3,5 - 4 hodiny. POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 200.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík.

Vánoční pedigové pleteníčko

Přijďte se naučit plést s pedigem. Kurz bude zaměřen hlavně na vánoční zvonečky a dekorace, ale můžete si vyrobit i podnos či košíček na pevném či pleteném dnu, kytičku, či cokoliv jiného, co se Vám bude líbit a budete se chtít naučit. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří se chtějí naučit něco nového. Materiál i pomůcky budete mít k dispozici a šikovná lektorka Vám velmi ráda poradí. Kurz trvá cca 3-3,5 hodiny.

Kurz šperků z komponentů

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí. Materiál i pomůcky jsou v ceně. Kurz trvá cca 3-3,5 hodiny.

Vánoční drátování se Sněženkou

Každý účastník si vytvoří alespoň tři výrobky. Budeme drátovat zápichy do květináče, vánoční ozdoby, kónické svíčky, stojánky na čajové svíčky nebo vzkazy, těžítka z kamenů (kameny si prosím přineste. V ceně je zahrnut materiál a pomůcky. Máte-li kleště, na které jste při práci zvyklí, tak si je vezměte s sebou. Délka kurzu cca 3-3,5 hodiny.

Šperky z komponentů

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí. Délka kurzu 3-3,5 hodiny.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.