Novinky

27.4. bude v Olomouckém Qítku ZAVŘENO

Milí zákazníci, v sobotu 27.4. bude mít olomoucká prodejna bohužel ZAVŘENO, protože celé Qítko bude na Kreativním srazu na Pohořanech. V Prostějově bude otevřeno normálně dle otvírací doby 9:00-12:00. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný víkend!!!

Pohořany - 1 místo volné!!!

Právě se nám uvolnilo jedno místečko na víkendový Kreativní sraz v Pohořanech...tak jestli jste někdo nestihli přihlášení, neváhejte, ozvěte se mi do mailu INFO@QITKO-HOBBY.CZ a pojeďte s námi na skvělý víkend plný tvoření!!!

Přihlášení a info: https://www.qitko-hobby.cz/kurzy/kreativni-sraz-pohorany-26-28-4-2019-1-misto-volne-2281/

12.3. Qítko má zavřeno

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale v úterý 12.3. bude ve všech našich obchodech zavřeno. Jedeme všichni do Jablonce načerpat pro Vás nové inspirace a třeba i vybrat nějaké ty novinky :-). Děkujeme za pochopení!!!

PROSTĚJOV SOBOTA 9.3.2019 - ZAVŘENO

Na vědomost se dává, že v sobotu 9.3. bude v PROSTĚJOVSKÉM Qítku zavřeno. Přijeďte za námi na Tvořivou Olomouc, nebudete litovat. 
www.tvoriva-olomouc.cz

Prodejní doba 17.11.

Přijďte si pro korálky, ať je pátek nebo svátek...

Korálky pro Barunku

Pojďte s námi  udělat radost jedné malé korálkářce...

Křídla a Rautis

Dnes jsme pro Vás ve všech našich obchodech naskladnili spoustu druhů křídel a tradiční vánoční ručně foukané ozdoby od firmy Rautis :-)... Číst více

Podzimní volno

Vážení zákazníci, přejeme Vám krásné podzimní tvoření a hlásíme, že ve dnech 28. a 29. 9. bude ve všech našich obchodech zavřeno...mějte krásné dny 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.