Kurzy, dílny, srazy

Náušnice - RULLA RIVOLI

Na tomto kurzu se naučíme překvapivě rychlý a snadný způsob obšívání bezdírkových bižuterních kamenů (rivoli, kabošony) pomocí dvoudírkových korálků Matubo Rulla a japonského rokajlu. Tímto způsobem si vytvoříme elegantní a nepřehlédnutelné náušnice.

Budeme pracovat s českými mačkanými korálky Matubo Rulla, různými druhy bižuterních kamenů (rivoli, kabošony) a s japonským rokajlem ve velikostech 15/0, 11/0 a 8/0. V ceně je balíček materiálu na jeden pár náušnic (bez kovodílů) + návod v elektronické podobě.

Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. Předchozí zkušenosti s šitím z korálků vítány, ale nejsou nutné.

Trvání: cca 2-3 hodiny

Registrovat

Šitý korálek "Lucrezia"

Variace na renesanční téma. Na tomto kurzu si ušijeme velmi zdobný korálkový korálek v mírně historizujícím stylu. Nejprve si ušijeme základní konstrukci korálku ve tvaru kostky, kterou následně dalšími řadami korálků dotvarujeme a dozdobíme do finální podoby
Budeme pracovat s mačkanými korálky Matubo Gemduo a 8/0, s 3 mm ohňovkami, s japonským rokajlem o velikostech 11/0 a 15/0 a s plastovými či dřevěnými výplňovými korálky. V ceně kurzu je materiál na jeden korálek.

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků a dobrá prostorová představivost.

Trvání: cca 3 hodiny

Registrovat
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.