Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Náušnice "Shahbanu"

Na tomto kurzu si ušijeme luxusní náušnice s nádechem orientu. Ukážeme si jednoduchý způsob obšití 12mm šatonu ve tvaru zaobleného čtverce (včetně zašití zadní strany) a obšitý kámen následně dozdobíme mačkanými korálky, sluníčky a dalšími korálky do finálního tvaru.

Budeme pracovat s korálky Miyuki Delica 10/0 a 11/0, rokajlem Miyuki Round 15/0, čtvercovými šatony, korálky Dropduo a Mobyduo a 3mm broušenými sluníčky. V ceně kurzu je balíček na jeden pár náušnic (bez kovodílů)

Kurz je určen pro mírně pokročilé, znalost obšívání kabošonů a pevné utahování výhodou.

Trvání: cca 4 hodiny

Minimální počet účastníků: 4 osoby 

Registrovat

Přívěsek Regulus

Na kurzu si vyrobíme efektní přívěsek inspirovaný hvězdnou oblohou a dekorativními prvky orientální architektury. Ukážeme si jak kombinací pravoúhlého a síťového stehu obšít kabošon a vytvořit nezvyklé zdobení v podobě cípů hvězdy - včetně nezvyklého, avšak velmi efektního skrytého zavěšení.

Bureme pracovat s 18 mm kabošony, korálky Matubo Rulla, 3 mm ohňovkami a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je materiál na vytvoření jednoho přívěsku a dvou šitých korálkových korálků ve tvaru válečku.

Kurz je určen pro mírně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků, ideálně alespoň základní znalost pravoúhlého stehu.
Trvání: cca 4 hodiny
Minimální počet účastníků: 4 osoby

Registrovat
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.