Kurzy, dílny, srazy

Sada "Millefiori"

Na tomto kurzu si vyrobíme efektní sadu šperků (přívěsek a náušnice) se vzorem připomínajícím šeříkové květy.
Naučíme se pracovat s pravoúhlým stehem (RAW, čtyřkorálek) v ploše, ukážeme si jak vyrobit čtvercovou plochu, kterou následně dozdobíme a dotvarujeme dalšími vrstvami zdobení. Nejprve si vyrobíme drobné náušnicové komponenty a poté stejný princip použijeme k vytvoření většího přívěskového komponentu.
Budeme pracovat s českými mačkanými korálky Matubo Miniduo a 8/0, s 4mm ohňovkami a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je balíček materiálu na výrobu jednoho přívěsku a jednoho páru náušnic (bez kovodílů).
Kurz je vhodný pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky.  Předpokládají se předchozí zkušenosti s korálkováním.

Trvání: cca 3 hodiny

Minimální počet účastníků: 4 osoby 

Registrovat

Šitý korálek "Crystal"

Na tomto kurzu si ukážeme, jak vyrobit snadný a efektní šitý korálek z minimálního množství materiálu. Nejdříve si dvoudírkovými korálky Matubo Gemduo obšijeme plastový výplňový korálek a následně celou konstrukci dozdobíme síťkou z rokajlu 11/0 a 15/0. Budeme pracovat s dvoudírkovými korálky Matubo Gemduo a s japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0 a s plastovými či dřevenými výplňovými korálky. V ceně je balíček materiálu na dva korálky.
Kurz je určen pro mírně pokročilé a šikovné začátečníky. Zkušenosti s šitím z korálků vítány.

Trvání: cca 3 hodiny

Minimální počet účastníků: 4 osoby

Registrovat
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.