Kurzy, dílny, srazy

Kurz kreslení - ZENDALA

Harmonie a relax prostřednictvím kreslení. Na tomto kurzu se naučíte tvořit vlastní relaxační obrázek, k jehož tvorbě se inspirujete technikou Zentangle a kresbou mandaly. Tento způsob tvoření je prostředkem ke zlepšení paměti, k podpoře kreativity, pomůže k uklidnění ve stresových situacích.

Není třeba umět kreslit, stačí chuť zkusit něco nového. Neváhejte a využijte kurz na překonání obav z kreslení.

Kurz je vhodný i pro děti od 12 let.  K dispozici je veškerý materiál a pomůcky potřebné na tvoření. 

Délka trvání: 2,5 hod.

 

Registrovat

Strom života - macramé

Na tomto kurzu si vyrobíte strom života a lapač snů v jednom. Na kovovém rámečku si technikou "macramé" vytvoříte velmi originální strom života.  Do větví vpleteme různé korálky a minerály, ke kořenům přidáme peříčka , stužky a ohňovky. Technika zvaná "macramé" je stará textilní technika, u nás známá pod pojmem "drhání". Jedná se o vázání speciálních uzlíků a lze jimi tvořit různé oděvní doplňky či dekorační předměty.  Strom symbolizuje stabilitu a trvání života, nekonečný koloběh jeho obnovování  a regenerace, spojení nebe se zemí.  Vytvořený strom může sloužit jako dekorace, jako amulet pro štěstí, nebo jako originální dárek.

Kurz je vhodný i pro děti od 12 let.  K dispozici je veškerý materiál na tvoření. 

Délka trvání: 3 - 3,5 hod.

Registrovat
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.