Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Tiffany vitráž s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna nebo jiný drobný předmět, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu. Délka kuru 4 hodiny.

Křišťálová pryskyřice s Daisynkou

Přijďte si vyzkoušet novou techniku výroby trendy šperků z křišťálové pryskyřice. Na kurzu si vyrobíme jeden set šperků. Déla kurzu cca 3 hodiny.

Drátované šperky s Qítkem

Kurz výroby drátovaných šperků s korálky s Qítkem. Naučíte se pracovat s drátem, vytvářet různá očka, spirály a jiné. Vyzkoušíte si techniku šité krajky a dále se naučíte pracovat s pomůckami používanými pro výrobu drátovaných šperků (Gizmo, Jig set). Kurz je vhodný i pro začátečníky a děti. Kurz trvá cca 3 hodiny.

Malovaná trička

Na kurzu se naučíte malbu na textil krycími text.barvami, takže materiál určený k dekorování může být i tmavý. Po zažehlení malby lze tričko prát ručně na 40°C a žehlit zrubu. Materiál-textilní barvy,štětce a kontury jsou zahrnuty v ceně kurzu. S sebou si přineste bavlněné triko nebo jakýkoliv bavlněný kus oděvu, i starší, není nutno nový. kontury jsou zahrnuty v ceně kurzu. S sebou si přineste bavlněné triko nebo jakýkoliv bavlněný kus oděvu, i starší, není nutno nový.

Křišťálová pryskyřice s Daisynkou

Přijďte si vyzkoušet novou techniku výroby trendy šperků z křišťálové pryskyřice. Na kurzu si vyrobíme jeden set šperků. POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 200.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík. Délka kurzu cca 3 hodiny.

Kurz výroby svíček z parafínu a palmového vosku

Vyrobíme si 1 větší svíčku (ručně tvarovanou kouli) nebo svíčku litou do vámi vyrobené formy z vlnitého papíru, kelímku od jogurtu, atd. Dále si vyrobíme 1 plovoucí svíčku litou do písku a 1 hotovou si dozdobíme voskem - domalujeme. Kurz trvá cca 3,5 hodiny.

Drátované kameny se Sněženkou

Na kurzu se naučíme odrátovat větší kameny třeba jako originální těžítka, menší jako přívěsky. Ukážeme si, jak plochý kamínek zakomponovat do spony na šátek, vytvoříme si originální sponu na pleteninu. Kameny, které si budete chtít odrátovat, si prosím doneste s sebou. V ceně kurzu je kromě kamenů veškerý materiál a pomůcky. K dispozici budou skleněné pecky, které se dají použít jako náhrada kamenů při tvorbě přívěsků. Délka kurzu: cca 3 hodiny.

Tiffany pro pokročilé s Qítkem

Na kurzy si vyrobíme 3D krabičku na šperky či jiné drobnosti z barevných vitrážových skel. Kurz je určen pro zájemce,kteří již mají alespoň nějakou zkušenost s tiffany technikou či již absolvovali začátečnický kurz. Délka kurzu cca 4-5 hodin.

Tvoření s pedigem

Přijďte se naučit plést krásné košíky či podnosy na pevném dnu z pedigu. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro všechny, co mají chuť a náladu si něco pěkného vytvořit. Materiál je v ceně a všechny potřebné nástroje dostanete k dispozici. Délka kurzu je cca 3-3,5 hodiny.

Pedig pro šikovné ručičky

Přijďte se naučit plést s pedigem. Na kurzu si vyrobíte podnos či košíček na pevném či pleteném dnu, kytičku, či cokoliv jiného, co se Vám bude líbit a budete se chtít naučit (zvoneček, klícka, klobouček, slepička, ryba, atd.). Můžete se klidně pustit třeba do jarní či velikonoční dekorace dle vašeho výběru. Materiál i pomůcky budete mít k dispozici a šikovná lektorka Vám velmi ráda poradí.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.