Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Kurz šperků z komponentů

Kurz šperků z komponentů s Lucií Moničovou. Naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem - a také vším, co se k nim hodí. Kurz je vhodný i pro začátečníky a děti a odnesete si dva sety šperků. Veškerý materiál je v ceně kurzu a potřebné pomůcky dostanete k dispozici.

Černé drátování s drátenicí Aňou

Přijďte si vyzkoušet fantastickou techniku černého drátování, kterou používali staří dráteníci již od pradávna. Na kurzu se naučíte vyrábět svícen či oplést talíř pomocí černého taženého drátu. Dozvíte se taé spoustu zajímavostí o historii drátování.

Komponenty s Qítkem v Bílé Lhotě

Pohádkové prstýnky z drátů a korálků

Zveme Vás na kurzík výroby prstýnků z drátů a korálků s Lucií Moničovou. Vyrobíte si minimálně 5 ks prstýnků podle svých představ a fantazie.

Tiffany vitráž s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna nebo jiný drobný předmět, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu.

Fimo patláníčko

Pro veliký úspěch Vás opět zvu na patláníčko z Fima. Uděláme si upatlané odpoledne, trošku popovídáme a dáme si u toho třeba kafíčko. Zvaní jsou úplně všichni a to i děti, které to posledně hodně bavilo. Materiál si vezměte buď svůj nebo si ho můžete koupit přímo na místě. Budete-li chtít přijít, prosím, napište mi, ať máme dost židliček pro všechny.

Smaltíky pro děti

Během odpoledne si děti vyrobí 2 sety šperků + krásnou smaltovanou lžičku třeba pro maminky do kafíčka. Děti do 10 let by měly přijít v doprovodu dospělého a program bude trvat cca do 18:00.

Kurz šperků z komponentů

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí.

Tiffany vitráž s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna nebo jiný drobný předmět, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu.

Hrátky s drátky pro děti

Děti si vyrobí stromeček z drátků a korálků pro štěstí a také se z drátů naučí vyrábět nejrůznější veselá zapichovátka do květináčů či ozdobný závěs do okna. Děti do 10 let by měly přijít v doprovodu dospělého a program bude trvat cca do 18:00.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.