Kurzy, dílny, srazy

Kurz kreslení - ZENDALA

Tématem kurzu je tvorba vlastního relaxačního obrázku, inspirováno technikou Zentangle a kresbou mandaly. Toto relaxační kreslení je prostředkem ke zlepšení paměti, k podpoře tvořivosti, k uklidnění ve stresových situacích.

Není třeba umět kreslit, stačí chuť zkusit něco nového. Neváhejte a využijte kurz na překonání obav z kreslení.

Kurz je vhodný i pro děti od 12 let.  K dispozici je veškerý materiál na tvoření. 

Délka kurzu: 2,5 hodiny 

Registrovat

Náramek - dutinka "HERRINGBONE"

Na tomto kurzu se naučíme šít dutinku pomocí stehu herringbone, který rozhodně patří mezi základní korálkové stehy a je dobré ho umět. Ukážeme si nejprve základní plochý steh a následně se pustíme do šití dutinky, kterou si dále zkompletujeme do efektního náramku s korálky dle vašeho vlastního výběru. Naučíme se základní pravidla šitého šperku, ukážeme si, jaké materiály lze používat, jak nastavit nitě a jak celou práci dokonale začistit, aby vypadala profesionálně. Pracovat budeme se širokým spektrem druhů korálků i barev, které dostanete na místě dispozici na výběr.

Při kompletaci šperku si také ukážeme základní možnosti zakončení bižuterního lanka. Veškerý materiál i pomůcky na kompletaci celého šperku jsou v ceně kurzu. Kurz je vhodný i pro šikovné začátečníky a děti od 12 let. Každý účastník obdrží přehledný tištěný fotonávod.

Délka kurzu cca 3,5 hodiny.

Minimální počet účastníků: 3 osoby 

Registrovat

Kreativní sraz Pohořany - 20.- 22.4. 2018

Pojeďte si s námi užít víkend nabitý tvořením a skvělými lidmi. Zúčastněte se víkendu s nejširší nabídkou kreativních kurzů na Moravě. Pojeďte si s námi užít víkend nabitý tvořením a skvělými lidmi. Zúčastněte se víkendu s nejširší nabídkou kreativních kurzů na Moravě.
JE MOŽNÉ ABSOLVOVAT I KURZY BEZ STRAVY A NOCLEHU :-)
LEKTORKY: Nela "Gianelle" Kábelová - korálky, Šárka "Rooya" Jiřičná - Ebru a ACS, Marta "Qítko" Nevrlá - korálky, cínování, Tiffany vitráže, Aňa Macečková - černé drátování, Magda „Sněženka“ Černochová - drátované šperky, Lucie Moničová - FIMO, Martina Bartoňová "MS GOMA" - Foamiran, Kateřina Baciková - korálky a Shibori, Anna "Mischka" Portyšová - korálková výšivka, Izabela Machútová – kresba, plstění, Powertex.  Je to víkend plný kurzů a lidí, kteří jsou naladění na stejnou vlnu...podrobné info a závaznou přihlášku Vám zašlu na vyžádání emailem (stačí kliknout na tlačítko "přihlásit" a vyplnit své údaje :-))!!! Jak to vypadalo na loňském srazu se můžete podívat v kronice.....najdete tam pár fotek, třeba z nich na Vás dýchne ta skvělá atmosféra, která na srazech vždycky vládne :-))!!!

Registrovat

Maraton HÁČKOVÁNÍ S KORÁLKY" s Alexandrou "Snowmirnou" Lysenko

Srdečně Vás zveme na Maraton se Sašou Snowmirnou věnovaný háčkování s korálky. Celý den bude rozdělen naa dva bloky - dopolední a odpolední - mezi kterými uděláme přestávku na oběd. Vybrat si můžete jeden nebo dva kurzy dle svého vkusu. POZOR!!! Některé kurzy jsou celodenní. 
V ceně každého kurzu je materiál, nářadí a také studijní materiál s vysvětleným postupem. 
*** PŘIHLÁŠKY, REZERVACE A ZÁLOHY
Nutná rezervace. 
Rezervovat můžete přes web Qítko nebo přímo u lektorky: 
Aleksandra Lysenko
e-mail: oleksandra.lysenko@seznam.cz
telefon: 776 359 247
Kurzy jsou určeny pro dospělé a děti nad 15 let, mladší děti je možné přihlásit po dohodě. Na kurz si nemusíte nic nosit, veškerý materiál a nářadí dostanete. Pokud jste zvyklí pracovat s brýlemi nebo lupou na stojánku, určitě je nenechte doma.
Kvůli novému zákonu o EET by měla být celá částka za kurz zaplacena bezhotovostně předem na bankovní účet a to do 10.05.2017. Místo na kurzu Vám bude rezervováno až po uhrazení celé částky.
POKUD JSTE SI REZERVOVALI MÍSTO NA KURZU A NEMŮŽETE PŘIJÍT: včas nás kontaktujte. Částka je vratná pouze při včasném odhlášení (dříve než 3 dny před konáním kurzu) nebo v případě zrušení kurzu či jeho přesunu na jiné datum. Je možné poslat za sebe náhradníka. Pokud se na kurz nedostavíte a nebo se odhlásíte pozdě, částka za kurz Vám bude vrácena s odečtem 200.-.
------------------------------------------------------------------
Novinky se kterými se můžete na kurzu seznámit. Vyberte si ze seznamu jeden nebo dva kurzy, které by Vás zajímaly a napište je do poznámky při přihlášení.
(1) Náramek ze SOLO korálků
(2) Háčkovaná hvězda (celodenní, pokročilý)
(3) Háčkované srdíčko
(4) Kulatá brož - placka
(5) Trojrozměrná spirála
------------------------------------------------------------
Po domluvě je možné uskutečnit i některý z kurzů z minulých akcí.
(6) Háčkování šikmým sloupkem
(7) Háčkování pevným okem
(8) Turecké háčkované spirály
(9) Háčkované kuličky
(10) Plochá oboustranná dutinka (pokrocilý)
(11) Plochá háčkovaná spirála (pokrocilý)
(12) Háčkované vajíčko
V rámci každého kurzu se naučíte samotnou techniku a různé vychytávky, které Vám pomohou v další tvorbě. 
Je možné místo kurzu absolvovat konzultace věnované různým otázkám: začátky, dokončení, opravy chyb, navazování, malování vlastních vzorů atd. (pokud potřebujete konzultace, napište to do poznámky při přihlášení). 
CENIK:
jednotlivé kurzy - 650.-
dva kurzy (celý den) - 970.-
samotné celodenní kurzy (čísla 2 a 12) - 770.-

Registrovat