Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Kurz šperků z komponentů

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí.

Ubrousková technika pro šikovné tlapky

Zveme na Vás na kurzík ubrouskové techniky 3D s využitím krakelovacího laku, písků, tmelů, atd. Vyrobíte si krásný barevný obrázek v rámečku. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří se chtějí něco nového naučit.

Veselá trička

Děti si nazdobí dvě veselá trička savovou technikou a domalují si je barvičkami či fixami na textil. S sebou 2 tmavá trička!!! Děti do 10 let by měly přijít v doprovodu dospělého a program bude trvat cca do 18:00.

Pedigové kouzlení pro začátečníky

Vyrobíme si podnos nebo košíček na pevném dnu. Pomůcky budete mít k dispozici a materiál je v ceně. Děti do 10 let by měly přijít v doprovodu dospělého a program bude trvat cca do 18:00.

Korálkové odpoledne pro děti

Celé odpoledne budeme vyrábět šperky z korálků a komponentů, které zvládnou i děti. Vyrobíme si minimálně dva sety šperků. Děti do 10 let by měly přijít v doprovodu dospělého a program bude trvat cca do 18:00.

Černé drátování s drátenicí Aňou

Přijďte si vyzkoušet fantastickou techniku černého drátování, kterou používali staří dráteníci již od pradávna. Na kurzu se naučíte vyrábět svícen či oplést talíř pomocí černého taženého drátu. Dozvíte se také spoustu zajímavostí o historii drátování.

Tiffany vitráž s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna nebo jiný drobný předmět, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu.

Smaltované věcičky

Kurz smaltování bez pícky je vhodný i pro úplné začátečníky. Vyrobíte si dva sety šperků a vše, co budete potřebovat, dostanete k dispozici.

Ubrouskování pro děti

Ubrouskovou technikou si nazdobíme obrázek a kamínky, které mohou děti použít například jako těžítko. Naučíme děti používat krakelovací lak a uděláme si 3D découpáge. Děti do 10 let by měly přijít v doprovodu dospělého a program bude trvat cca do 18:00.

Veselé ubrouskování

Zveme na Vás na kurzík ubrouskové techniky 3D s využitím krakelovacího laku, písků, tmelů, atd. Vyrobíte si krásný barevný obrázek v rámečku. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří se chtějí něco nového naučit.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.