Kurzy, dílny, srazy

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou 18.-19. 8.2018

I když si o sobě myslíte, že neumíte kreslit a že se to nelze naučit, tento kurz vás přesvědčí, že kreslení a malování je dovednost, kterou se lze naučit.

Cílem kurzu je probuzení pravé mozkové hemisféry, která se díky dnešní uspěchané a materialisticky zaměřené době dostává do pozadí. Propojením obou mozkových hemisfér uvolníte tvořivé síly dřímající v každém z vás, prožijete pocit rovnováhy a harmonie, získáte nové zážitky.

Kurz je určen pro všechny bez ohledu na výtvarné schopnosti, starší 18 let.

Na kurz se vybírá záloha 500,- Kč.

V ceně kurzu pomůcky a materiál na tvoření.

Délka kurzu: oba dny 9.00 - 17.00 hod., s přestávkou na oběd.

Minimální počet účastníků: 2 osoby

Registrovat

Drátované šperky pro pokročilé

Na kurzu si ukážeme, k čemu všemu se dá využít gizmo, jak se pracuje s wig jigem, drhá z drátu, rozklepává, dělá výplet. Pracovat budeme s lakovanými měděnými a nerezovými dráty, korálky a zlomky minerálů. V ceně kurzu je veškerý materiál a pomůcky.

Délka kurzu: cca 3 hodiny.

 Minimální počet účastníků: 4 osoby

Registrovat

Drátovaný stojan na šperky - MAJÁK

Přijďte si vyrobit okouzlující závěsný stojan na šperky z černého drátu, na který se krásně vejdou všechny vaše náušnice a jiná cinkrlátka. K výrobě MAJÁKU nepotřebujete žádné drátenické zkušenosti, stačí jen chuť si něco nového vyzkoušet a odhodlání se něco nového naučit. Vyzkoušíme si základní drátenické techniky a do hotového výrobku zapracujeme kamínek nebo třpytivá barevná sklíčka. 

Kurz je vhodný i pro začátečníky a děti od 15 let. Všechny pomůcky a materiál dostanete v rámci kurzu k dispozici, včetně tištěného fotonávodu. 

Délka kurzu: cca 4 hodiny

Minimální počet účastníků: 3 osoby 

Registrovat
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.