Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

MIMOŘÁDNÝ TERMÍN: Drhaný anděl

Překvapte své blízké originálním dárkem pro štěstí. Srdečně zvu na kurz, na kterém si "udrháte" malého anděla z waxcordu. Technika zvaná "macramé" je stará textilní technika, u nás známá pod pojmem "drhání". Jedná se o vázání speciálních uzlíků a lze jimi tvořit různé oděvní doplňky či dekorační předměty.

Na kurzu si ukážeme pár základních uzlů a vyrobíte si anděla, kterého můžete použít jako přívěšek, ozdobu na stromek, či přiložit k přání.

Kurz je vhodný i pro děti od 12 let.  K dispozici je veškerý materiál na tvoření. 

Délka trvání: 2,5 - 3 hod.

3D découpage s Luckou Šándorovou

Zveme na Vás na kurzík ubrouskové techniky 3D s využitím krakelovacího laku, písků, tmelů, atd. A také novinky maskovacího lineru a třpytek. Vyrobíte si krásný obrázek, květináč a puzzle z lékařských špejlí. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří se chtějí něco nového naučit. Délka kurzu cca 3,5 hodiny.

Vánoční pedigové pleteníčko

Přijďte se naučit plést s pedigem. Kurz bude zaměřen hlavně na vánoční zvonečky a dekorace, ale můžete si vyrobit i podnos či košíček na pevném či pleteném dnu, kytičku, či cokoliv jiného, co se Vám bude líbit a budete se chtít naučit. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří se chtějí naučit něco nového. Materiál i pomůcky budete mít k dispozici a šikovná lektorka Vám velmi ráda poradí. Kurz trvá cca 3-3,5 hodiny.

Přípravy před otevřením

Slavnostní otvírací slavnost

SMALTOVÁNÍ

Komponenty

Komponenty

Smalt bez pícky

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.