Kurzy, dílny, srazy

ČERNÉ DRÁTOVÁNÍ - Drátovaná láhev

Přijďte si vyzkoušet fantastickou techniku černého drátování, kterou používali staří dráteníci již od pradávna. Na kurzu se naučíte základní techniku, jak odrátovat láhev pomocí černého taženého drátu. Veškerý materiál včetně lahve dostanete na kurzu k dispozici.

Vzhledem k časové náročnosti si láhev odrátujeme základním výpletem bez ozdobných prvků ovoce na fotografii, ale během kurzu se dozvíte, jak ozdobné prvky vyrobit a zakomponovat. Šikovnější "dráteníci" stihnou vše i během kurzu. Kurz je vhodný pro začátečníky a děti od 15 let.

Délka kurzu cca 3,5 hodiny.

Minimální počet účastníků: 3 osoby

Registrovat

ČERNÉ DRÁTOVÁNÍ - Svícen

Na tomto kurzu se naučíte pracovat s klasickým černým taženým drátem. Vyrobíte si SVÍCEN, který si můžete dozdobit korálky a různými drobnostmi dle vlastního výběru a vkusu. Naučíte se základní výplet, spoustu triků, jak s drátem pracovat, jaké nářadí používat i jak výsledné výrobky ošetřovat. Kurz je vhodný i pro začátečníky a děti od 15 let. Všechny pomůcky i materiál jsou v ceně kurzu.

Délka kurzu: 3-3,5 hodiny

Minimální počet účastníků: 3 osoby 

Registrovat
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.