Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Fimo s Marthou Špalkovou

Přijďte si vyzkoušet uklidňující patlání z Fima. Na kurzu se naučíte vzor "propletenec" a vyrobíte si přívěšek a korálky. Materiál i pomůcky dostanete k dispozici. Délka kurzu 3-3,5 hodiny.

Fimo s Marthou Špalkovou

Přijďte si vyzkoušet uklidňující patlání z Fima. Na kurzu se naučíte vzor kytičky "millefiori" a vyrobíte si přívěšek a korálky. Materiál i pomůcky dostanete k dispozici. Délka kurzu 3-3,5 hodiny. POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 200.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík.

Fimo pro pokročilé s Marthou Špalkovou - textury, pudry, plátky

Vyrobíme si originální šperk pomocí textur, pudrů a plátků. Kurz je vhodný pro pokročilé a pro absolventy předchozích kurzů fima. Domů si odnesete upečený výrobek. Materiál a veškeré pomůcky v ceně kurzu. POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 200.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík.

Tiffany pro začátečníky s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna nebo jiný drobný předmět, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu. Délka kurzu cca 4 hodiny.

Křišťálová pryskyřice s Daisynkou

Přijďte si vyzkoušet novou techniku výroby trendy šperků z křišťálové pryskyřice. Na kurzu si vyrobíme jeden set šperků. POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 200.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík. Délka kurzu cca 3 hodiny.

Smaltování bez pícky

Na kurzu se naučíme pracovat se smaltovacím práškem a naučíme se dvě techniky, při kterých vzniká krásný smaltovaný šperk. Vyrobíme si jednu sadu šperků a prstýnek.

Mozaika s Qítkem - lampa

Na kurzu si ozdobíme stolní lampu mozaikou z barevných vitrážových skel. V rámci kurzu se naučíte řezat, lámat a štípat sklo do určitých tvarů a také jak mozaiku správně vyspárovat a začistit. Pomůcky i materiál jsou v ceně kurzu. Délka kurzu cca 4-5 hodin.

Découpage - 3D ubrousková technika

Zveme na Vás na kurzík ubrouskové techniky 3D s využitím krakelovacího laku, písků, tmelů, atd. Vyrobíte si krásné zrcadlo a květináč. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří se chtějí něco nového naučit. Délka kurzu cca 3,5 hodiny.

Komponenty "trochu jinak" s Qítkem

Na kurzu se naučíte pokročilejší techniky práce s bižuterními komponenty a materiály. Vyzkoušíte si práci s kůží, wax cordem či saténovými stužkami a také se naučíte jak je zakončit. Dále si vyzkoušíme práci s paměťovými dráty všech průměrů a naučíme se motanici, která je velmi oblíbeným plesovým šperkem. Délka kurzu cca 3-3,5 hodiny.

Gelové svíčkování s Luckou Šándorovou

Na kurzu se naučíme základy práce s gelem na svíčky. Barvení gelu a zalévání přírodnin, písku a korálků dle vaší fantazie. Vyrobíme si 1 větší a 2 menší svíčky, které si odnesete domů. Délka kurzu cca 3 hodiny.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.