Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Šperky z chirurgického drátu se Sněženkou

Chirurgický drát patří mezi ušlechtilé materiály pro tvorbu šperků. Šperky z něho vytvořené jsou v podstatě nezničitelné. Na zpracování je však náročnější než např. měděný drát. Kurz je proto určen především těm, kteří již mají alespoň trošku zkušeností s drátováním. Na kurzu si vytvoříme přívěsek na obruči nebo náhrdelník, náušnice. V ceně kurzu je veškerý materiál a pomůcky. Délka kurzu: cca 3 hodiny. POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 200.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík.

Šperky z komponentů pro pokročilé s Qítkem

Na kurzu se naučíte pokročilejší techniky práce s bižuterními komponenty a materiály. Vyzkoušíte si práci s kůží, wax cordem či saténovými stužkami a také se naučíte jak je zakončit. Dále si vyzkoušíme práci s paměťovými dráty všech průměrů a naučíme se motanici, která je velmi oblíbeným plesovým šperkem. Délka kurzu cca 3-3,5 hodiny.

Mozaika s Qítkem - lampa

Na kurzu si ozdobíme stolní lampu mozaikou z barevných vitrážových skel. V rámci kurzu se naučíte řezat, lámat a štípat sklo do určitých tvarů a také jak mozaiku správně vyspárovat a začistit. Pomůcky i materiál jsou v ceně kurzu. Délka kurzu cca 4-5 hodin. POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 200.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík.

Découpage - 3D ubrousková technika

Zveme na Vás na kurzík ubrouskové techniky 3D s využitím krakelovacího laku, písků, tmelů, atd. Naučíte se také pracovat s úžasným maskovacím linerem a vyzoušíte si práci se třpytkami. Vyrobíte si krásné zrcadlo, květináč a puzzle z lékařských špejlí. Kurz je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří se chtějí něco nového naučit. Délka kurzu cca 3,5 hodiny.

Valentýnské tiffany pro začátečníky s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna nebo jiný drobný předmět, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu POZOR!!! Vzhledem k velké vzdálenosti, kterou lektorka absolvuje, budeme na tento kurz vybírat zálohu 200.-. Zálohu můžete zaplatit buď osobně v obchůdku nebo převodem na účet, který Vám zašlu po přihlášení na kurzík. Délka kurzu cca 4 hodiny.

Šperky z komponentů pro začátečníky

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí. chtějí něco nového naučit.

Smaltované věcičky

Zveme Vás na kurzík smaltování bez pícky. Vyrobíte si dva sety šperků, které si také hned na místě zavěsíte nebo třeba originální lžičky do kafíčka. Kurz je vhodný i pro začátečníky a děti. Veškerý materiál a pomůcky budete mít k dispozici. Délka kurzu cca 3 hodiny.

Základy peyote stehu

Na tomto kurzu se naučíte základy sudého stehu, přidávání, ubírání, zakončení a spojování. Během kursu si zhotovíte přívěšek, náušnice a náramek. V ceně kurzu je veškerý materiál na výrobu i kompletaci šperku. Předpokládaná délka kurzu 3-3,5 hodiny.

Kurz šperků z komponentů

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí.

Hedvábí - akvarelová technika

Tato technika je velice působivá, přesto ji zvládne i začátečník a člověk, který neumí malovat. Vyzkoušíme si ji na hedvábném pouzdře na brýle, toaletní taštičce, kravatě či vypnutém hedvábném okénku. Akvarelovou techniku doplníme konturovou kresbou. V ceně kurzu je veškerý materiál a pomůcky. Délka kurzu cca 3 hodiny.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.