Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Aprílové tiffany pro začátečníky s Qítkem

Na kurzíku si vyrobíme menší závěs do okna nebo jiný drobný předmět s jarní tématikou, popř. šperk dle přání,z barevných vitrážových skel. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu. POZOR!!!! Tohle není APRÍL a kurzík opravdu bude :-)) !!!

Komponentové tvoření s Kamilou Mihelovou

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí.

Jarní drátování se Sněženkou

Na kurzu si vyrobíme drátované zápichy do květináče, jarní ozdoby, které se dají použít k ozdobení oken, stěn, při výrobě jarních dekorací či přání. Naučíme se jednoduchý, přitom efektní způsob ozdobení kónické svíčky. Kurz je vhodný i pro začátečníky. Každý účastník si vytvoří alespoň tři výrobky (svíčku, ozdobu a zápich).

Velikonoční dekorace s Luckou Š.

Přijďte si vyrobit kouzelnou dekoraci na stůl, okno nebo dveře z proutí, břečťanu, sušiny, mašlí, peříček, skořápek podle chuti a fantazie. Přidáme ještě květináček na obilí nebo třeba řeřichu na velikonoční tabuli dozdobený technikou decoupage. Délka kurzu cca 3-3,5 hodiny.

Kouzelné skleněné pecky s Qítkem

Přijďte si vyrobit okouzlující sadu šperků z barevných skleněných pecek a drátů. Na kurzu si pecky ocínujeme technikou tiffany a dozdobíme si je dráty či korálky. Kurz je vhodný i pro začátečníky, kteří nemají s letováním žádnou zkušenost. V ceně kurzu je 1 sada šperků (náušnice+přívěšek)včetně materiálu na kompletaci. Délka kurzu cca 3 hodiny.

Veselá velikonoční sobota pro děti - dílny !!!

Přijďte se svými dětmi příjemně strávit sobotní velikonoční odpoledne do Qítka. Pro děti budou připraveny tři různé dílničky s různými výtvarnými technikami, které si mohou vyzkoušet. 1. Smaltování bez pícky - vyrobíme si přívěšek a náušnice touto jednoduchou, ale efektní technikou. Cena 50.-. 2. Hrátky s drátky - vyrobíme si různé dekorace z drátků a korálků (zápichy, závěsy, ozdoby). Cena 50.-. 3. Barevná vajíčka malovaná voskem - nazdobíme si barevná velikonoční vajíčka technikou malování voskem. Cena 15.-/ks - dle počtu namalovaných vajíček. Dílny budou probíhat do 18:00 - přijít můžete kdykoliv během celého odpoledne - a jsou vhodné pro děti od 6 do 100 let. POZOR!!! - každý malý účastník našich dílen od nás dostane malé překvapení :-))

Tiffany pro pokročilé s Qítkem

Na kurzu si vyrobíme 3D krabičku na šperky, svícínek na svíčku či jiné drobnosti z barevných vitrážových skel. Kurz je určen pro zájemce,kteří již mají alespoň nějakou zkušenost s tiffany technikou či již absolvovali začátečnický kurz. Délka kurzu cca 4-5 hodin.

Savová a šablonová textilní technika s Luckou Š.

Přijďte si na kurz vyzkoušet základy savové techniky a dekorovací techniku pomocí šablon a barviček na textil. Barvy, kontury a ostatní pomůcky jsou v ceně. S sebou 1 tmavé bavlněné a 1 světlé bavlněné triko nebo jiný kousek textilu na ozdobení. Délka kurzu 3,5 hodiny.

Komponentové tvoření s Kamilou Mihelovou

Kurz šperků z komponentů je vhodný pro začátečníky (i děti) a naučíte se všechny základní techniky práce s bižuterními komponenty a závěsovým materiálem - ocelovým lankem, vlascem i řetízkem a vším, co se k nim hodí. chtějí něco nového naučit.

Jarní pletení z pedigu

Přijďte se naučit plést s pedigem. Na kurzu si vyrobíte podnos či košíček na pevném či pleteném dnu, kytičku, či cokoliv jiného, co se Vám bude líbit a budete se chtít naučit (zvoneček, klícka, klobouček, slepička, ryba, atd.). Můžete se klidně pustit třeba do jarní dekorace dle vašeho výběru. Materiál i pomůcky budete mít k dispozici a šikovná lektorka Vám velmi ráda poradí.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.