Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Freeform přívěsek "Pebble"

Pokud si pod pojmem "freeform" představíte obří a honosné šperky pro zvláštní příležitosti ... nejste úplně daleko od pravdy, ale vězte, že tomu nemusí být vždy tak. Na tomto kurzu si vytvoříme originální a elegantní přívěsek, který krásně padne k pracovnímu kostýmku i letním šatům a hodí se i pro každodenní nošení.

Nejprve si ukážeme, jak se nejlépe "popasovat" s obšitím přírodního kamene (tromlovaná placka) mírně nepravidelného tvaru a obšitý kámen poté technikou freeform vytvarujeme a dozdobíme do požadované podoby - vyhrajeme si především s prostorovým zdobením, využijeme dvoudírkové korálky, drobné mačkané či broušené rondelky či kuličky, zlomky minerálů a jiný netradiční materiál - a na závěr se podíváme na možnosti zavěšení.

Vzhledem k časové náročnosti techniky je možné, že si budete muset výrobek dokončit doma.

Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikostech od 15/0 do 8/0, nepravidelnými přírodními kameny, korálky z minerálů, dvoudírkovými korálky, atypickým rokajlem a jinými druhy korálků. V ceně je balíček materiálu na jeden přívěsek s možností doplnění formou volného výběru.

Tip: Máte-li doma opravdu malé zbytky japonského rokajlu ve velikostech od 15/0 do 8/0 (včetně kapek a jiných atypických tvarů) či drobných dvoudírkových korálků a nevíte co s nimi, vezměte si je s sebou - tady je krásně zpracujeme! Stejně tak s sebou můžete vzít i nepravidelný kámen, který byste tímto způsobem rádi zpracovali, na kurzu jeho zpracování prokonzultujeme a bude-li to možné, rovnou jej použijeme. Použitím vlastního materiálu se cena kurzu nemění.

Kurz je určen pro pokročilé, předpokládá se dobrá znalost peyote stehu (schopnost samostatné práce) a zkušenosti s technikou freeform. Nevhodné pro začátečníky.

Délka kurzu: cca 5 hodin

Minimální počet účastníků: 3 osoby

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.