Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Cínované šperky pro mírně pokročilé - ELFSKÉ ŠPERKY

Na kurzu se zaměříme na výrobu složitějších cínovaných šperků, které jsou svou propracovaností jako stvořené pro ELFY, víly a jiná tajuplná stvoření. Ukážeme si práci s měděným plechem, dráty a využití různých materiálů pro zapracování do šperku. Navrhneme si šablonu a ukážeme si, jak lze cínování kombinovat s různými technikami drátování, korálky a dalšími triky. Je možné kombinovat i více kamenů, případně jiných materiálů, vše je na vaší fantazii. 

Máte-li doma nějaký kámen, který byste si rádi zpracovali, klidně si jej přineste a můžete si ho také zakomponovat do svého výrobku (na cenu kurzu vlastní kámen nemá vliv :-). Pokud nemáte, nevadí, kabošony a kameny budou na místě k dispozici v hojném množství. Vzhledem k práci s horkou páječkou není tento kurz vhodný pro děti mladší 15 let.

V ceně kurzu je veškerý materiál i pomůcky na výrobu jednoho přívěsku, bez materiálu na kompletaci. 

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, kteří se chtějí v technice zdokonalit a najít nové možnosti. Před tímto kurzem doporučujeme absolvovat kurz Základy cínovaného šperku, na který se můžete přihlásit zde: 

https://www.qitko-hobby.cz/kurzy/zaklady-cinovaneho-sperku-mineraly-2472/

Vzhledem k práci s horkou páječkou není tento kurz vhodný pro děti do 15 let. Základní znalost drátování je výhodou. 

Minimální počet účastníků: 3 osoby

Doba trvání: 4 - 5 hodin 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.