Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Enkaustika na plátno

Barevné léto a prázdniny jsou skvělou inspirací na tvoření. Srdečně zvu na kurz enkaustiky, na kterém si vyzkoušíte malbu na malířské plátno, které nabízí trochu jiné efekty, než papír.

Naučíte se tvořit různé květiny v detailu i v krajině.  Využijete i nevšední materiály při malování, vyzkoušíte si tvoření detailů enkaustickým perem a kouzelné efekty horkým vzduchem.

Malování horkým voskem je relaxační technika a je vhodná pro všechny, bez ohledu na výtvarné schopnosti.

Veškerý materiál na tvoření je k dispozici. 

Délka kurzu: 2,5 - 3 hod.

Minimální počet účastníků: 2 osoby 

Registrovat

Rousínov u Rakovníka: Kurz skleněné a keramické mozaiky - miska, květináč, stolek, tác 22. 8. 2020 SO

POZOR, KURZ SE KONÁ V DÍLNĚ V ROUSÍNOVĚ U RAKOVNÍKA :) detaily níže V sobotu 22. 8 2020 popř. v neděli 23.8. 2020 10 do 17 hodin se koná kurz skleněné a keramické mozaiky. Pokud si vyberete více věcí, můžete tvořit i dva dny, dílna i lektorka jsou Vám k dispozici.Na kurzu mozaiky si vyrobíte misku, květináč, stolek nebo tác podle svého výběru polepený skleněnou nebo keramickou mozaikou přímou metodou. PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ, PROSÍM, UVEĎTE, KTEROU VĚC či věci JSTE SI VYBRALI, e-mailem vyladíme detaily. 

cena kurzu podle objektu, který budete vyrábět:


velký obal na květináč, miska nebo keramické pítko: 1200,-


kovový černý stolek pr. 60 nebo 47 cm dle výběru: 1500,-


dřevěný tác, 40 cm: 600,- 


menší obal na květináč: 890,- 


lucerna 1200,-


po dohodě můžete mít svůj objekt, cena dohodouKvětináče jsou terakotové, tj lze použít i do zahrady či jako venkovní dekoraci. Veškerý materiál, který používáme, je mrazuvzdorný.

Můžete použít vlastnoručně naštípané mozaikové střípky z krásných, barevných plochých skel, skleněné pecky a keramiku. Veškerý materiál a pomůcky jsou v ceně kurzu (kleště, bruska, lepidla, adheze, spárovačky atd). Povíme si spoustu věcí k lepení mozaiky na různé povrchy.

Při přihlášení napište, prosím, do poznámky, co budete mozaikovat, je třeba to včas objednat.

Lektor: Šárka Rooya

Kurz je vhodný i pro začátečníky.Kurz se koná na adrese Rousínov 43, 270 41 Slabce.


Je to 12 minut za Rakovníkem, po dohodě pro Vás ráda přijedu do Rakovníka (bus z Prahy cca 60 min) nebo mohu zajistit ubytování i oběd.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.