Kurzy

Freeform přívěsek "Pebble"

Pokud si pod pojmem "freeform" představíte obří a honosné šperky pro zvláštní příležitosti ... nejste úplně daleko od pravdy, ale vězte, že tomu nemusí být vždy tak. Na tomto kurzu si vytvoříme originální a elegantní přívěsek, který krásně padne k pracovnímu kostýmku i letním šatům a hodí se i pro každodenní nošení.

Nejprve si ukážeme, jak se nejlépe "popasovat" s obšitím přírodního kamene (tromlovaná placka) mírně nepravidelného tvaru a obšitý kámen poté technikou freeform vytvarujeme a dozdobíme do požadované podoby - vyhrajeme si především s prostorovým zdobením, využijeme dvoudírkové korálky, drobné mačkané či broušené rondelky či kuličky, zlomky minerálů a jiný netradiční materiál - a na závěr se podíváme na možnosti zavěšení.

Vzhledem k časové náročnosti techniky je možné, že si budete muset výrobek dokončit doma.

Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikostech od 15/0 do 8/0, nepravidelnými přírodními kameny, korálky z minerálů, dvoudírkovými korálky, atypickým rokajlem a jinými druhy korálků. V ceně je balíček materiálu na jeden přívěsek s možností doplnění formou volného výběru.

Tip: Máte-li doma opravdu malé zbytky japonského rokajlu ve velikostech od 15/0 do 8/0 (včetně kapek a jiných atypických tvarů) či drobných dvoudírkových korálků a nevíte co s nimi, vezměte si je s sebou - tady je krásně zpracujeme! Stejně tak s sebou můžete vzít i nepravidelný kámen, který byste tímto způsobem rádi zpracovali, na kurzu jeho zpracování prokonzultujeme a bude-li to možné, rovnou jej použijeme. Použitím vlastního materiálu se cena kurzu nemění.

Kurz je určen pro pokročilé, předpokládá se dobrá znalost peyote stehu (schopnost samostatné práce) a zkušenosti s technikou freeform. Nevhodné pro začátečníky.

Délka kurzu: cca 5 hodin

Minimální počet účastníků: 3 osoby

Sobota 15.08.2020 09:00
Cena: 750 Kč

Celkem míst: 8 (z toho volných: 0)1. náhradník:


* Příjmení
* Jméno
* Email
* Telefon


2. náhradník:


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


3. náhradník:


(*) Příjmení
(*) Jméno
Email
Telefon


Poznámka

Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. se v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.


Jedenkrát až dvakrát měsíčně vám zašleme e-mail o aktualitách z naší korálkárny. Mohou to být změny otvírací doby, pozvání na kurzy a akce a novinky v sortimentu.

Zaškrtnutím souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním vyplněných osobních údajů po dobu 5 let společností TADRA TRADE ON s.r.o. Vámi udělený souhlas můžete kdykoliv odvolat nebo upravit prostřednictvím e-mailu info@qitko-hobby.cz. Společnost TADRA TRADE ON, s.r.o. je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů povinna získat váš souhlas s využitím vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě pozvánek na kurzy, výstavy a jiné akce a upozornění na novinky v rámci elektronické komunikace. Společnost se zavazuje uchovat údaje jen pro svou potřebu a nepředávat je třetím osobám. Osobní údaje jsou chráněny podle Zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Jsou použity jen pro komunikaci se zákazníkem a vnitřní potřeby firmy.
Nejpozději do tří pracovních dnů po odeslání přihlášky Vám přijde potvrzovací e-mail, pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím na info@qitko-hobby.cz.


Pokud chcete registrovat víc jak 3 lidi, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo emailem.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.