Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Foamiran - PAPOUŠČÍ TULIPÁN

A je tu znovu tulipán, ale jiný druh a i práce, kterou si ukážeme, bude trochu jiná. Vylepšená technika, nové žilkovače, nové stonky a nové lepidlo. Ti, co už umí klasický tulipán, mají možnost porovnat práci na novém tulipánu. Tento je navíc sám o sobě tolik zvláštní,  že je potřeba umět vyrobit takovou krásu. V ceně kurzu máte veškerý materiál, k tomu dostanete dva nové žilkovače a veškerou lektorskou péči, aby jste se tento tulipán naučili.
Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, je potřeba mít chuť jít do výzvy a mít super náladu.
POZOR: Na kurz si sebou určitě vezměte dvoje nůžky jedny střední a ideálně jedny malé (manikúrní) - doporučuji ostré. 
Délka kurzu: 3,5 hodiny
Minimální počet účastníků: 5 osob

Foamiran - KALA BÍLÁ

Kala je královna mezi bílými květinami a přesto jak působí jednoduchým a elegantním dojmem, tak na její výrobě bude práce více. Ale věřím, že pro vás není nic překážka a kala bude květina, která bude mít u vás ve váze více než jeden kus. Uchvátí vás a zamilujete si ji. Opět budeme pracovat s novým lepidlem, vylepšenou technikou zpracování foamiranu a pestík uprostřed bude, jak se říká, třešínkou na dortu. Budete se těšit až přijdete na to, jak se takový pestík dá vyrobit. V ceně kurzu je veškerý materiál na výrobu květiny. 
Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé.
POZOR: Na kurz si sebou vezměte dvoje nůžky, střední a jedny malé (ideálně manikúrní) - doporučuji ostré a pinzetu.
Délka kurzu: 4 hodiny
Minimální počet účastníků: 5 osob

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.