Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Cínované dekorace - LAPAČ SNŮ s minerály

Přichází další ze série kurzů cínování. Tentokrát se posuneme ještě o kousek dál a vyrobíme si větší cínovaný objekt  - LAPAČ SNŮ (průměr - 10 -15 cm, dle vlastního návrhu). Budeme zpracovávat přírodní kameny, achátové plátky a korálky dle vlastního vkusu a výběru a zkombinujeme je s drátováním. Dozvíte se spoustu různých vychytávek a opět si zopakujeme, jak udělat cínové "kuličky", které jsou na výrobcích velmi efektní.

Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, kteří se chtějí v technice zdokonalit a najít nové možnosti. Před tímto kurzem doporučujeme absolvovat kurz Základy cínovaného šperku, na který se můžete přihlásit zde: 

https://www.qitko-hobby.cz/kurzy/zaklady-cinovaneho-sperku-mineraly-2472/

Vzhledem k práci s horkou páječkou není tento kurz vhodný pro děti do 15 let. Základní znalost drátování je výhodou. 

Délka kurzu - cca 4 hodiny.

Vzhledem k délce kurzu doporučujeme vzít si s sebou malou svačinku. 

Minimální počet účastníků: 3 osoby

Vitráže Tiffany - svícen s acháty

Na kurzu si vyrobíme 3D vitrážový svícen v kombinaci s acháty a minerály dle vlastního výběru. Naučíme se navrhnout a zpracovat šablonu a osvojíme si práci se sklem. Dále si ukážeme, jak správně skládat 3D objekty a na co si dát při výrobě pozor. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, na výběr bude velké množství minerálů i achátových plátků v různých barvách. Každý účastník kurzu dostane přehledně zpracované informace o této technice v tištěné podobě. 

Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici. Kurz není vhodný pro děti do 15 let - práce se sklem a horkou páječkou.

Základní znalost drátování je výhodou, ale ne podmínkou. Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, kteří již absolvovali nějaký základní kurz vitráží Tiffany. 

Délka kurzu - cca 4 - 5 hodin, dle náročnosti zvoleného motivu :-).

Vzhledem k délce kurzu doporučujeme vzít si s sebou oběd nebo svačinku - mikrovlnná trouba je k dispozici. 

Minimální počet účastníků: 3 osoby

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.