Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Rousínov u Rakovníka: Kurz skleněné a keramické mozaiky - miska, květináč, stolek, tác 23. 8. 2020 NE

POZOR, KURZ SE KONÁ V DÍLNĚ V ROUSÍNOVĚ U RAKOVNÍKA :) detaily níže V neděli 23.8. 2020 10 do 17 hodin se koná kurz skleněné a keramické mozaikyNa kurzu mozaiky si vyrobíte misku, květináč, stolek nebo tác podle svého výběru polepený skleněnou nebo keramickou mozaikou přímou metodou. PŘI PŘIHLAŠOVÁNÍ, PROSÍM, UVEĎTE, KTEROU VĚC či věci JSTE SI VYBRALI, e-mailem vyladíme detaily. 

cena kurzu podle objektu, který budete vyrábět:


velký obal na květináč, miska nebo keramické pítko: 1200,-


kovový černý stolek pr. 60 nebo 47 cm dle výběru: 1500,-


dřevěný tác, 40 cm: 600,- 


menší obal na květináč: 890,- 


lucerna 1200,-


po dohodě můžete mít svůj objekt, cena dohodouKvětináče jsou terakotové, tj lze použít i do zahrady či jako venkovní dekoraci. Veškerý materiál, který používáme, je mrazuvzdorný.

Můžete použít vlastnoručně naštípané mozaikové střípky z krásných, barevných plochých skel, skleněné pecky a keramiku. Veškerý materiál a pomůcky jsou v ceně kurzu (kleště, bruska, lepidla, adheze, spárovačky atd). Povíme si spoustu věcí k lepení mozaiky na různé povrchy.

Při přihlášení napište, prosím, do poznámky, co budete mozaikovat, je třeba to včas objednat.

Lektor: Šárka Rooya

Kurz je vhodný i pro začátečníky.Kurz se koná na adrese Rousínov 43, 270 41 Slabce.


Je to 12 minut za Rakovníkem, po dohodě pro Vás ráda přijedu do Rakovníka (bus z Prahy cca 60 min) nebo mohu zajistit ubytování i oběd.

Rousínov u Rakovníka: kurz vinutých perlí na kahanu s kyslíkem 23. 8. 2020 NE

--  KURZ V NAŠÍ DÍLNĚ V ROUSÍNOVĚ U RAKOVNÍKA --


V neděli 23. 8. 2020 se koná celodenní kurz vinutých perlí na kahanu s kyslíkem.

Pracujeme ve dvou blocích: 10-13, 14-17 hod.
Na dopolední blok je možné přihlásit se jako na 3hodinový kurz, cena je pak 1800 Kč. Napište to do pozn. k přihlášení.


Co se naučíte? Základy práce se sklem, vytváření korálků z ruky, různé tvary a typy zdobení jako puntíky, srdíčka, kytičky, twistery aj. Po kurzu budete schopni samostatně tvořit a můžete si u nás pronajmout i kahan.

Pokud máte nějaké konkrétní požadavky, co byste se chtěli naučit, napište mi nebo se domluvíme na místě. Kurz je vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé.


Lektor: Šárka Rooya.

Pouze 3 účastníci, každý má po celých 6 hodin svůj kahan s kyslíkem, vine se na kyslíku z lahve(oxygenerátoru) a na propanu. Veškerý materiál a pomůcky jsou v ceně kurzu, vytvořené korálky si po vychladnutí odnesete domů.

Cena kurzu je 3000 Kč.


Kurz se koná na adrese Rousínov 43, 270 41 Slabce. Je to 12 minut za Rakovníkem, po dohodě pro Vás ráda přijedu do Rakovníka (bus z Prahy cca 60 min) nebo mohu zajistit ubytování. 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.