Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Boho drhaný svícen

Boho svícen je dokonalou kombinací tradiční techniky drhání a moderního designu. Přijďte si vytvořit originální interiérovou dekoraci, která oživí váš domov.

Seznámíte se s technikou makramé, osvojíte si základní uzly a ukážeme Vám různé způsoby, jak je kreativně používat při tvoření. Naučíme Vás, jak přemýšlet „řečí uzlů“. Společně projdeme od začátku až do konce výrobou ukázkového drhaného svícnu, na kterém se naučíte vše potřebné pro Vaše další tvoření.

Pracovat budeme s přízemi v přírodních tónech.

Cena kurzu obsahuje veškerý použitý materiál na jeden svícen včetně sklenice, vedení zkušenou lektorkou a odpoledne plné pohodového tvoření :)

K dispozici budou všechny pracovní nástroje a potřeby.

 

Kurz je vhodný pro dospělé a děti od cca 12 let.

K účasti na kurzu není třeba žádných předchozích zkušeností, techniku zvládne každý, vše Vám vysvětlím a ukážu.

 

Délka trvání: 3-3,5h

Minimální počet účastníků: 4

Netradiční zdobení dřevěného tácu 8. 10. 2019 ÚT

V úterý 8. října 2019 od 17 hodin se koná kurz Netradiční zdobení dřevěného tácu.Přijďte si vyzkoušet práci se dřevem, jeho netradiční zdobení a patinování. Domů si odnesete krásný – originální tác cca 25 x 25 cm.

V ceně kurzu je odborné vedení, veškerý materiál a zapůjčení pomůcek. Doporučujeme pracovní oblečení.Cena kurzu: 590,- KčDélka kurzu: cca 3,5 hodiny

Kurz se platí převodem na účet.Lektorka: Iveta HochmannováKurz se koná při minimálním počtu 5 účastníků, maximální kapacita kurzu je 12 lidí.

Kurz není vhodný pro děti do 15 let a handicapované lidi.

Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.

Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.