Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

ČERNÉ DRÁTOVÁNÍ - Drátovaná láhev

Přijďte si vyzkoušet fantastickou techniku černého drátování, kterou používali staří dráteníci již od pradávna. Na kurzu se naučíte základní techniku, jak odrátovat láhev pomocí černého taženého drátu. Veškerý materiál včetně lahve dostanete na kurzu k dispozici.

Vzhledem k časové náročnosti si láhev odrátujeme základním výpletem bez ozdobných prvků ovoce na fotografii, ale během kurzu se dozvíte, jak ozdobné prvky vyrobit a zakomponovat. Šikovnější "dráteníci" stihnou vše i během kurzu. Kurz je vhodný pro začátečníky a děti od 15 let.

Délka kurzu cca 3,5 hodiny.

Minimální počet účastníků: 3 osoby

Scrapbooková přáníčka 15. 10. 2019 ÚT

V úterý 15. října 2019 od 17 hodin se koná kurz Scrapbooková přáníčka.Na tomto kurzu si vytvoříte tři přání za pomocí různých technik vrstvení papíru, razítek a výseků. Přání může mít různou tématiku: vánoční, k narozeninám, k narození, ke svatbě, k svátku, z lásky ... K dispozici budete mít velký výběr papírů, razítek a dalších ozdob.

Techniky jsou vhodné pro úplné začátečníky i pro děti za doprovodu rodičů. Veškerý materiál je v ceně kurzu.Cena kurzu: 350,- Kč včetně materiálu

Délka kurzu: cca 3 hodiny.

Kurz se platí převodem na účet.Lektorka: Michaela JanákováKurz se koná při minimálním počtu účastníků 3, maximální kapacita kurzu je 10 lidí.

Kurz není vhodný pro handicapované lidi.

Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.

Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.