Kurzy, dílny, srazy

Chaloupka - dekorační svícen

Máte chuť experimentovat a rádi recyklujete?

Na tomto kurzu si vyrobíte dekorační svícen z Powertexu ve tvaru pohádkové chaloupky. Toto netoxické, ekologické médium umožňuje tvoření v prostoru a práci s různými materiály. Využijeme různé zbytky z jiných kreativních činností, budeme pracovat s látkami, dřevem, korálky, přírodninami, různým galanterním materiálem, s akrylovou barvou, lepidlem atd.

Svícen ve tvaru pohádkové chaloupky můžete využít jako dekoraci na terasu, na balkon, na poličku ke květinám, nebo jako kouzelný dárek pro své blízké.

Veškerý materiál na tvoření je k dispozici. S sebou si, prosím, vezměte zástěru nebo staré tričko, které lze ušpinit barvou.

Technika je vhodná i pro zčátečníky a děti od 10 let.

Délka kurzu: 4,5 - 5 hod.

Minimální počet účastníků: 2

Registrovat

Mandaly dle filozofie pěti elementů s Ľubom Slejzákom 26. 10. 2019 SO

V sobotu 26. a v neděli 27. října 2019 od 9 do 18 hodin se koná kurz Mandaly dle filozofie pěti elementů s Ľubom Slejzákom.

Dvoudenní setkání se známým slovenským mandalistou Ľubom Slejzákom nabídne vhled do jeho unikátního know-how tvorby mandal založené na filozofii pěti elementů.

Na kurzu objevíte (či si užijete) nejen radost z jejich tvorby, ale porozumíte i tajům jejich symboliky a systému.
Naučíte se tak vytvořit například osobní harmonizační mandalu dle data narození, ale i jiné, které mohou být ku prospěchu nejen vám, ale i vašim blízkým, či vám mohou pomoci s budoucími záměry a jejich uskutečňováním. Mandaly mohou pomoci při léčbě fyzických nemocí, či jako pomůcka pro meditaci.

Lektor účastníky provede uměním porozumět spontánním mandalám a představí způsoby jejich využití k osobnímu rozvoji. Postupně účastníky seznámí s filozofií pěti elementů a ukáže, jak informace přenést do praxe.
Na programu kurzu je spontánní mandala a její výklad, osobní harmonizační mandala dle filozofie 5 elementů, pozitivní programovací mandaly na různá témata, závěrečná společná duhová mandala.

Na podrobný program celého víkendového setkání se podívejte v události na Facebooku ZDE.

Účastníci dostanou certifikát o účasti.
Material k práci a zapůjčení všech výtvarných pomůcek, stejně jako malé občerstvení je zahrnuto v ceně kurzu.


Cena kurzu: 4300,- Kč (168 eur), při přihlášení a platbě do 1.10.2019 cena 3000,- Kč (120 eur)

Kurz se platí převodem na účet.

Lektor: Ľubo Slejzák

Kurz se koná při minimálním počtu 6 účastníků, maximální kapacita kurzu je 9 lidí.
Kurz není vhodný pro děti do 15 let a handicapované lidi.


Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.
Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.