Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Sluneční mandala technikou macramé

Srdečně zveme příznivce techniky macramé na kurz, na kterém si vyrobíte pomocí uzlíků a korálků sluneční mandalu. Jak už název napovídá, budeme tvořit do kruhu, v kruhu, s kruhem. Tvoření v kruhu napomáhá koncentraci, podporuje pozitivní myšlení. Vytváření uzlíků učí k trpělivosti.

Na kurzu se naučíte pár základních uzlíků technikou zvanou "macramé", u nás známá pod pojmem "drhání". Vytvořený obrázek může sloužit jako dekorace, jako amulet pro štěstí, nebo jako originální dárek.

Technika je vhodná pro všechny, bez předchozích zkušeností.

Kurz je vhodný i pro děti starší 12 let.

Délka kurzu:  3-3,5 hod.

V ceně materiál a pomůcky na tvoření.

Minimální počet účastníků: 3

 

PRAHA: Korálkový maraton se Zsuzsa Veres 18. 5. 2019 SO

REZERVUJTE SI TERMÍN V KALENDÁŘI :)Zsuzsa Veres je maďarská výtvarnice žijící ve Vídni, tvůrkyně překrásných korálkových šperků.V sobotu a v neděli 18.- 19. 5. 2019 s ní u nás probíhá korálkový maraton.Vyberete si z devíti nabízených designů a vše, co stihnete, na to dostanete návod. Tlumočení výkladu z maďarštiny na místě k dispozici.Materiál si zakoupíte na místě.Cena od 442 Kč.VÍCE INFO A PŘIHLÁŠENÍ ZDE

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.