Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Drhané závěsné zahrádky

Přijďte si vytvořit originální drhanou závěsnou zahrádku, která zútulní a oživí váš domov.

Seznámíte se s technikou makramé, osvojíte si základní uzly a ukážeme Vám různé způsoby, jak je kreativně používat při tvoření. Naučíme Vás, jak přemýšlet „řečí uzlů“. Společně projdeme od začátku až do konce výrobou ukázkového závěsu, na kterém si vše vyzkoušíte a procvičíte.

Budeme pracovat s provazy v několika barvách, které bude možné doplnit korálky.

Do hotového závěsu si pak můžete zavěsit skleněnou baňku se sukulenty, kamínky, sušenými květy, mušlemi z dovolené, nebo květináč se svou oblíbenou květinou.

 Cena kurzu obsahuje veškerý použitý materiál na jednu závěsnou zahrádku (její textilní část), pracovní nástroje a potřeby, vedení zkušenou lektorkou a 3 hodiny pohodového tvoření :)

 

Kurz je vhodný pro dospělé a děti od cca 12 let.

K účasti na kurzu není třeba žádných předchozích zkušeností, techniku zvládne každý, vše Vám vysvětlíme a ukážeme.

 

Délka trvání: 3h

Minimální počet účastníků: 4

 

Eliška Žilová Václavíková

„Textil je moje vášeň. Klubka a ústřižky látek ve mě vyvolávají nutkavou potřebu tvořit a prostřednictvím svých kurzů se snažím „nakazit“ ostatní radostí z tvoření“

PRAHA: Fialka z korálků 15. 5. 2019 ST

Ve středu 15. května 2019 od 17 do 21 hodin se koná kurz Fialka z korálků.Na tomto kurzu si uděláme fialku z rokajlu a drátků. Naučíme se tvořit poupátka, rozkvetlé květy a listy. Bude záležet na Vás, do jak velké fialky se pustíte, návod si odnesete s sebou. V prodejně si můžete před začátkem kurzu zakoupit materiál s výjimkou květináče, do kterého budeme sádrovat fialku. Podrobné informace obdržíte e-mailem po přihlášení.Cena kurzu: 350,- Kč + materiál zakoupený na místěDélka kurzu: 4 hodiny.

Kurz se platí převodem na účet.Lektorka: Ilona Mlynaříková „Anoli“Kurz se koná při minimálním počtu účastníků 3, maximální kapacita kurzu je 13 lidí.

Kurz není vhodný pro děti do 15 let a handicapované lidi.

Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.

Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.