Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

ZVONKOHRA - vitráže Tiffany

Na kurzu si vyrobíme ZNONKOHRU dle vlastního návrhu z barevných vitrážových skel. Je vhodná jako dekorace do interiéru, na balkon, terasu i venkovní použití. Naučíme se, jak sklo kombinovat s dráty a dalšími doplňky. Zpracujeme si šablonu a osvojíme si práci se sklem. Dále si ukážeme jak správně zacházet s pájecím perem, bruskou na sklo a ostatními pomůckami. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici, s sebou si vezměte pouze dobrou náladu. Kurz je vhodný i pro začátečníky a je skvělým základem pro další kurzy techniky vitráží Tiffany. 

Kurz trvá cca 5 - 6 hodin a  není vhodný pro děti do 15 let - práce se sklem a horkou páječkou.

Minimální počet účastníků: 3 osoby

PRAHA: Šitý šperk Hrajeme si s Wibeduo 11. 5. 2019 SO

V sobotu 11. května 2019 od 10 do 14 hodin se koná kurz šitého šperku,,Hrajeme si s Wibeduo".Na tomto kurzu si představíme nové korálky Wibeduo a ušijeme z nich dva jednoduché náramky.

K dispozici budete mít barevný tištěný návod, podle kterého zvládnou náramky ušít i zručnější začátečnice.Cena kurzu: 250,- Kč + materiál (každý si přinese sám zvolenou barevnou kombinaci, nebo zakoupíte na místě).

Seznam materiálu obdržíte e-mailem po přihlášení.Délka kurzu: 4 hodiny.

Kurz se platí převodem na účet.Lektorka: Šárka DvořákováKurz se koná při minimálním počtu účastníků 3, maximální kapacita kurzu je 13 lidí.

Kurz není vhodný pro děti do 15 let a handicapované lidi.

Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.

Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.