Novinky

Další velká várka gumiček na náramky právě dorazil...

Další velká várka gumiček na náramky právě dorazila....tak neváhejte a přijďte, než se po nich opět zapráší :-)

Vážení a milí, po dobu letních prázdnin bude v Qít...

Vážení a milí, po dobu letních prázdnin bude v Qítku stejně jako v předchozích letech o sobotách ZAVŘENO (platí již i pro sobotu 28.6.)....v ostatních dnech bude otevřeno dle normální otvírací doby jednotlivých obchodů :-). Děkujeme za pochopení a přejeme školákům spoustu jedniček a jedinečné prázdniny.

Právě teď jsem do všech obchodů rozvezla velké mno...

Právě teď jsem do všech obchodů rozvezla velké množství rokailu.....tak neváhejte a přijďte se v tom pohrabat, ať to máte z první ruky !!

Doplněna spousta dýnek na pedig - kulaté, obdélník...

Doplněna spousta dýnek na pedig - kulaté, obdélníky, čtverce, ovály!!!

Úplnou novinkou, kterou od víkendu najdete ve všec...

Úplnou novinkou, kterou od víkendu najdete ve všech našich obchodech jsou nové stojany s korálky od jablonecké firmy Glass Motiv Beads.....najdete tam voskové perly, ohňovky, mačkané a také spoustu krásných směsí za super ceny.....vše je česká kvalitní výroba, tak se přijďte pokochat :-)!!!....a abych nezapomněla, najdete tam i skleněné třídírkové korálky, se kterými se potkáte v nových projektech posledního sluníčkového čísla časopisu Korálki :-)

Vážení a milí, omlouváme se, ale tuto sobotu 5.4. ...

Vážení a milí, omlouváme se, ale tuto sobotu 5.4. bude z provozních důvodů v přerovském obchůdku bohužel ZAVŘENO !!!

Doplněny řetízky stříbrné, platina, zlaté, mosazné...

Doplněny řetízky stříbrné, platina, zlaté, mosazné a měděné, kaplíky, šňůry na mobil, voskované perly, perlový mix, rozdělovníky, korálky skleněné imitace "pandora", korálky kovové, přívěšky a bužírky...

Doplněny spojovací kroužky, kovové přívěšky, přívě...

Doplněny spojovací kroužky, kovové přívěšky, přívěšek VÍLA veliká 8 cm, saténové stužky, kaplíky, náušnicové háčky zapínací stříbrné, platina, měď, kreoly, afroháčky, náušnicové zarážky 3 druhy, vlasce pr. 0,3 a 0,2 mm, kovové korálky MIX na váhu, základy na prstýnky, brožové špendlíky platina a černé, bižuterní zapínání zacvakávací, pruženka pr. 0,4; 0,6; 0,7; 0,8 a 1 mm, záložky na knížky voskované šňury...

Teď již u nás koupíte šňůru na šití Fireline bílé ...

Teď již u nás koupíte šňůru na šití Fireline bílé barvy. Průměr 0,12 mm.

I dnes pro Vás máme novinky!!! Přírodní i ručně ba...

I dnes pro Vás máme novinky!!! Přírodní i ručně barvené ovčí rouno z českých oveček vhodné pro suché i mokré plstění. Dále také jehly a molitany na plstění, ketlovací kleště a dva druhy základů na čelenky - hladké a vlnkované :-)

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.