Novinky

Doplněny řetízky stříbrné, platina, zlaté, mosazné...

Doplněny řetízky stříbrné, platina, zlaté, mosazné a měděné, kaplíky, šňůry na mobil, voskované perly, perlový mix, rozdělovníky, korálky skleněné imitace "pandora", korálky kovové, přívěšky a bužírky...

Doplněny spojovací kroužky, kovové přívěšky, přívě...

Doplněny spojovací kroužky, kovové přívěšky, přívěšek VÍLA veliká 8 cm, saténové stužky, kaplíky, náušnicové háčky zapínací stříbrné, platina, měď, kreoly, afroháčky, náušnicové zarážky 3 druhy, vlasce pr. 0,3 a 0,2 mm, kovové korálky MIX na váhu, základy na prstýnky, brožové špendlíky platina a černé, bižuterní zapínání zacvakávací, pruženka pr. 0,4; 0,6; 0,7; 0,8 a 1 mm, záložky na knížky voskované šňury...

Teď již u nás koupíte šňůru na šití Fireline bílé ...

Teď již u nás koupíte šňůru na šití Fireline bílé barvy. Průměr 0,12 mm.

I dnes pro Vás máme novinky!!! Přírodní i ručně ba...

I dnes pro Vás máme novinky!!! Přírodní i ručně barvené ovčí rouno z českých oveček vhodné pro suché i mokré plstění. Dále také jehly a molitany na plstění, ketlovací kleště a dva druhy základů na čelenky - hladké a vlnkované :-)

Nově u nás koupíte nitě S-lon v 16 krásných barvác...

Nově u nás koupíte nitě S-lon v 16 krásných barvách a šperkařské lepidlo..... doplněny oblíbené jehly s velkou dírkou ve dvou velikostech!!!

Doplněno 16 barev jazýčků 11 x 3 mm, 13 barev trnů...

Doplněno 16 barev jazýčků 11 x 3 mm, 13 barev trnů 5 x 10 mm, voskované mramorované korálky, šatonové víceřadé zapínání, šatonové shamballa korálky kovové pr. 8 mm - 5 barev, voskované kostičky 6 mm - 4 barvy, voskované kapky 5 barev, rokajl, rokajlové tyčinky 1 cm, mačkané korálky 23 x 13 mm - 7 barev, nové číslo časopisu KORÁLKI, tentokrát na téma HAVĚŤ :-).

Dnes jsme doplnili přírodní i barevný pedig na koš...

Dnes jsme doplnili přírodní i barevný pedig na košíky - skvělý na jarní dekorace :-).....a dále malá polystyrenová vajíčka!!!

Qítko hlásí, že od pondělí 24.2. bude v **přerovsk...

Qítko hlásí, že od pondělí 24.2. bude v přerovském obchodě změna otvírací doby. Nově bude v pracovních dnech obchůdek otevřený od 10:00 do 17:00, v sobotu zůstává pracovní doba nezměněna od 9:00 do 12:00. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit!!!

Omlouváme se zákazníkům, ale tuto sobotu 22.2. bud...

Omlouváme se zákazníkům, ale tuto sobotu 22.2. bude v PŘEROVSKÉM obchůdku z technických důvodů mimořádně ZAVŘENO!!! Ostatní obchody mají otevřeno normálně dle otvírací doby a na harmonogramu kurzů se také nic nemění .....děkujeme za pochopení!

V Přerově a Olomouci jsme pro Vás dnes doplnili ro...

V Přerově a Olomouci jsme pro Vás dnes doplnili rokail Preciosa....v Prostějově bude zítra!!!

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.