Novinky

Doplnili jsme 25 nových druhů ohňovek

Doplnili jsme 25 nových druhů ohňovek velikosti 6 mm a nové číslo časopisu Korálki na téma Gothika :-)

Právě jsme vypsali kurzy na druhou polovinu ledna a celý únor

Právě jsme vypsali kurzy na druhou polovinu ledna a celý únor :-). Je to sice s maličkým zpožděním, ale o to výživnější kousky tam najdete...máme nové lektorky a spoustu nových technik, tak neváhejte, některé se asi naplní velmi rychle!!!

VÁNOČNÍ OTVÍRACÍ DOBA V QÍTKU :-)

VÁNOČNÍ OTVÍRACÍ DOBA V QÍTKU :-)

PO 21. - ST 23.12. otevřeno ve všech našich pobočkách dle normální otvírací doby

ČT 24.12. - NE 3.1. ZAVŘENO

Od pondělí 4.1.2016 se na Vás opět budeme těšit v plné parádě v normální otvírací době :-)

Pozastavení kurzů

Omlouváme se, ale vzhledem k organizačním změnám a přestavbám v našich obchodech, jsou kurzy až do Vánoc dočasně pozastaveny. Od druhé poloviny ledna se těšte jak na nové lektorky, tak i na spoustu nových kurzů :-)!!!

V minulém týdnu dorazila velká zásilka se zbožím.

V minulém týdnu dorazila velká zásilka se zbožím, které postupně naceňujeme a naskladňujeme do našich obchodů. Již teď u nás najdete 10 nových barev voskových perel, všechny v pěti velikostech, praskačky - 8 mm v 11 parádních barvách, skleněné kabošony - 2 velikosti a spousta designů, lůžka na kabošony, zakončené bižuterní řetízky, nové náramky na CVAKY, nové druhy kaplíků, nové kovové přívěsky, komponenty na záložky do knížek, kleště a nůžtičky, vlepovací hadí zapínání (parádní na háčkované dutinky), pruženky, lycra, vlasce a určitě jsem na něco zapomněla, tak raději přijďte nakouknout.

Tak podzim je tu a my opět začínáme kurzovat.

Tak podzim je tu a my opět začínáme kurzovat.....všechny naše lektorky se na Vás moc těší a myslím, že je opravdu z čeho vybírat :-) !!

Další velká várka gumiček na náramky právě dorazil...

Další velká várka gumiček na náramky právě dorazila....tak neváhejte a přijďte, než se po nich opět zapráší :-)

Vážení a milí, po dobu letních prázdnin bude v Qít...

Vážení a milí, po dobu letních prázdnin bude v Qítku stejně jako v předchozích letech o sobotách ZAVŘENO (platí již i pro sobotu 28.6.)....v ostatních dnech bude otevřeno dle normální otvírací doby jednotlivých obchodů :-). Děkujeme za pochopení a přejeme školákům spoustu jedniček a jedinečné prázdniny.

Právě teď jsem do všech obchodů rozvezla velké mno...

Právě teď jsem do všech obchodů rozvezla velké množství rokailu.....tak neváhejte a přijďte se v tom pohrabat, ať to máte z první ruky !!

Doplněna spousta dýnek na pedig - kulaté, obdélník...

Doplněna spousta dýnek na pedig - kulaté, obdélníky, čtverce, ovály!!!

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.