Novinky

Nový web

Vítáme Vás na úplně novém Qítko webu a doufám, že se Vám u nás bude líbit...věřte, že na něm stále pracujeme a tak Vás prosíme o shovívavost, než doladíme všechny vychytávky :-)

... Číst více

Nové zboží z minulého týdne

Přináším Vám fotky novinek, které jsme doplnili do všech našich obchodů minulý týden

... Číst více

Doplnili jsme 25 nových druhů ohňovek

Doplnili jsme 25 nových druhů ohňovek velikosti 6 mm a nové číslo časopisu Korálki na téma Gothika :-)

Právě jsme vypsali kurzy na druhou polovinu ledna a celý únor

Právě jsme vypsali kurzy na druhou polovinu ledna a celý únor :-). Je to sice s maličkým zpožděním, ale o to výživnější kousky tam najdete...máme nové lektorky a spoustu nových technik, tak neváhejte, některé se asi naplní velmi rychle!!!

VÁNOČNÍ OTVÍRACÍ DOBA V QÍTKU :-)

VÁNOČNÍ OTVÍRACÍ DOBA V QÍTKU :-)

PO 21. - ST 23.12. otevřeno ve všech našich pobočkách dle normální otvírací doby

ČT 24.12. - NE 3.1. ZAVŘENO

Od pondělí 4.1.2016 se na Vás opět budeme těšit v plné parádě v normální otvírací době :-)

Pozastavení kurzů

Omlouváme se, ale vzhledem k organizačním změnám a přestavbám v našich obchodech, jsou kurzy až do Vánoc dočasně pozastaveny. Od druhé poloviny ledna se těšte jak na nové lektorky, tak i na spoustu nových kurzů :-)!!!

V minulém týdnu dorazila velká zásilka se zbožím.

V minulém týdnu dorazila velká zásilka se zbožím, které postupně naceňujeme a naskladňujeme do našich obchodů. Již teď u nás najdete 10 nových barev voskových perel, všechny v pěti velikostech, praskačky - 8 mm v 11 parádních barvách, skleněné kabošony - 2 velikosti a spousta designů, lůžka na kabošony, zakončené bižuterní řetízky, nové náramky na CVAKY, nové druhy kaplíků, nové kovové přívěsky, komponenty na záložky do knížek, kleště a nůžtičky, vlepovací hadí zapínání (parádní na háčkované dutinky), pruženky, lycra, vlasce a určitě jsem na něco zapomněla, tak raději přijďte nakouknout.

Tak podzim je tu a my opět začínáme kurzovat.

Tak podzim je tu a my opět začínáme kurzovat.....všechny naše lektorky se na Vás moc těší a myslím, že je opravdu z čeho vybírat :-) !!

Další velká várka gumiček na náramky právě dorazil...

Další velká várka gumiček na náramky právě dorazila....tak neváhejte a přijďte, než se po nich opět zapráší :-)

Vážení a milí, po dobu letních prázdnin bude v Qít...

Vážení a milí, po dobu letních prázdnin bude v Qítku stejně jako v předchozích letech o sobotách ZAVŘENO (platí již i pro sobotu 28.6.)....v ostatních dnech bude otevřeno dle normální otvírací doby jednotlivých obchodů :-). Děkujeme za pochopení a přejeme školákům spoustu jedniček a jedinečné prázdniny.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.