Novinky

PŘEROV - středa 7.3. ZAVŘENO

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale ve středu 7.3. bude v přerovské prodejně ze zdravotních důvodů zavřeno. Ostatní dny se na Vás těšíme v normální provozní době. Děkujeme za pochopení :-)

PŘEROV - NOVÁ PRODEJNÍ DOBA

Vážení zákazníci, od 1.3. 2018 bude v přerovské prodejně platná nová provozní doba.

Nově bude otevřeno následovně:

PO-PÁ od 9:00 - 17:00

SO + NE ZAVŘENO

Děkujeme za pochopení :-). 

Přerov - sobota 6.1. ZAVŘENO

Omlouváme se všem zákazníkům, ale v sobotu 6.1. bude PŘEROVSKÁ prodejna z technických důvodů zavřená. V Olomouci a Prostějově bude otevřeno dle provozní doby od 9:00 do 12:00. Těšíme se na Vás!!!

Další novinky

Dnešními novinkami jsou voskované perly - spousta barev a velikostí, voskované šňůry, kovové korálky a přívěsky z nerez oceli...velká paráda!!!

... Číst více

Novinky :-)

Stále naskladňujeme něco nového - pro dnešek spoustu zapínání...vlepovací, magnetické, karabinky a dále 14 parádních barev nylonových šňůrek, pr. 1 mm...prostě stojí zato se přijít podívat :-)

... Číst více

Omluva

Vazeni zakaznici, omlouvame se, ale v prostejovske prodejne bude z technickych duvodu dnes otevreno do 15 : 00 a zitra zavreno. Pristi adventni vikendy uz budeme mit otevreno dle planu So 9 : 00-17:00, Ne 9:00-12:00. Dekujeme za pochopeni :-)

... Číst více

Velká vlna předvánočních novinek

Novinky se valí do Qítka ve velkém :-)

... Číst více

Adventní prodejní doba

Informace o tom, jak máme otevřeno v našich obchodech během Adventu :-)

17.11. MÁME ZAVŘENO :-)

Na vědomost se dává, že v pátek 17.11. budou všechny Qítko prodejny zavřené z důvodu státního svátku. V sobotu 18.11. se na Vás ale budeme těšit v běžné otvírací době.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.