Novinky

Nově u nás koupíte nitě S-lon v 16 krásných barvác...

Nově u nás koupíte nitě S-lon v 16 krásných barvách a šperkařské lepidlo..... doplněny oblíbené jehly s velkou dírkou ve dvou velikostech!!!

Doplněno 16 barev jazýčků 11 x 3 mm, 13 barev trnů...

Doplněno 16 barev jazýčků 11 x 3 mm, 13 barev trnů 5 x 10 mm, voskované mramorované korálky, šatonové víceřadé zapínání, šatonové shamballa korálky kovové pr. 8 mm - 5 barev, voskované kostičky 6 mm - 4 barvy, voskované kapky 5 barev, rokajl, rokajlové tyčinky 1 cm, mačkané korálky 23 x 13 mm - 7 barev, nové číslo časopisu KORÁLKI, tentokrát na téma HAVĚŤ :-).

Dnes jsme doplnili přírodní i barevný pedig na koš...

Dnes jsme doplnili přírodní i barevný pedig na košíky - skvělý na jarní dekorace :-).....a dále malá polystyrenová vajíčka!!!

Qítko hlásí, že od pondělí 24.2. bude v **přerovsk...

Qítko hlásí, že od pondělí 24.2. bude v přerovském obchodě změna otvírací doby. Nově bude v pracovních dnech obchůdek otevřený od 10:00 do 17:00, v sobotu zůstává pracovní doba nezměněna od 9:00 do 12:00. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit!!!

Omlouváme se zákazníkům, ale tuto sobotu 22.2. bud...

Omlouváme se zákazníkům, ale tuto sobotu 22.2. bude v PŘEROVSKÉM obchůdku z technických důvodů mimořádně ZAVŘENO!!! Ostatní obchody mají otevřeno normálně dle otvírací doby a na harmonogramu kurzů se také nic nemění .....děkujeme za pochopení!

V Přerově a Olomouci jsme pro Vás dnes doplnili ro...

V Přerově a Olomouci jsme pro Vás dnes doplnili rokail Preciosa....v Prostějově bude zítra!!!

Vypsány kurzy na březen.....snad si každý vybere :...

Vypsány kurzy na březen.....snad si každý vybere :-)

Doplněny všechny chybějící druhy a velikosti dřevě...

Doplněny všechny chybějící druhy a velikosti dřevěných korálků!!!

Dnes jsme pro Vás naskladnili spoustu komponentů z...

Dnes jsme pro Vás naskladnili spoustu komponentů z chirurgické oceli....náušnicové háčky, puzety, kaloty, kroužky, šlupny, ketlovací jehly a nýty....výborná věc pro alergiky!!!

Omlouváme se, ale v pátek 31.1. bude v olomouckém ...

Omlouváme se, ale v pátek 31.1. bude v olomouckém obchůdku otevřeno jen do 15:00 a v sobotu 1.2. bude úplně zavřeno....máme v plánu pár drobných změn a hlavně vymalovat!!! Od pondělí 3.2. se na Vás již budeme těšit v novém kabátku, tak se přijďte podívat :-)!!

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.