Novinky

Qítko hlásí, že od pondělí 24.2. bude v **přerovsk...

Qítko hlásí, že od pondělí 24.2. bude v přerovském obchodě změna otvírací doby. Nově bude v pracovních dnech obchůdek otevřený od 10:00 do 17:00, v sobotu zůstává pracovní doba nezměněna od 9:00 do 12:00. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit!!!

Omlouváme se zákazníkům, ale tuto sobotu 22.2. bud...

Omlouváme se zákazníkům, ale tuto sobotu 22.2. bude v PŘEROVSKÉM obchůdku z technických důvodů mimořádně ZAVŘENO!!! Ostatní obchody mají otevřeno normálně dle otvírací doby a na harmonogramu kurzů se také nic nemění .....děkujeme za pochopení!

V Přerově a Olomouci jsme pro Vás dnes doplnili ro...

V Přerově a Olomouci jsme pro Vás dnes doplnili rokail Preciosa....v Prostějově bude zítra!!!

Vypsány kurzy na březen.....snad si každý vybere :...

Vypsány kurzy na březen.....snad si každý vybere :-)

Doplněny všechny chybějící druhy a velikosti dřevě...

Doplněny všechny chybějící druhy a velikosti dřevěných korálků!!!

Dnes jsme pro Vás naskladnili spoustu komponentů z...

Dnes jsme pro Vás naskladnili spoustu komponentů z chirurgické oceli....náušnicové háčky, puzety, kaloty, kroužky, šlupny, ketlovací jehly a nýty....výborná věc pro alergiky!!!

Omlouváme se, ale v pátek 31.1. bude v olomouckém ...

Omlouváme se, ale v pátek 31.1. bude v olomouckém obchůdku otevřeno jen do 15:00 a v sobotu 1.2. bude úplně zavřeno....máme v plánu pár drobných změn a hlavně vymalovat!!! Od pondělí 3.2. se na Vás již budeme těšit v novém kabátku, tak se přijďte podívat :-)!!

Doplněné zboží: ploché kůže 90 cm a 60 cm, voskova...

Doplněné zboží: ploché kůže 90 cm a 60 cm, voskované perly 14mm, 10 mm a 8 mm, zakončený řetízek stříbrný kulatý a plochý, rokajlové šňůry :-)

Omlouváme se, ale v sobotu 25.1. bude v PŘEROVSKÉM...

Omlouváme se, ale v sobotu 25.1. bude v PŘEROVSKÉM obchůdku otevřeno pouze do 11:00....jedeme pro novinky ;-)!!!

Doplněn rokajl, brožové spony stříbrné, mačkané ko...

Doplněn rokajl, brožové spony stříbrné, mačkané kostky 7 barev, neonové korálky velikost 10; 8; 6 a 4 mm, dva druhy perletí ve velikostech 4; 3 a 2 cm, neonové korálky broušené velikost 8 a 6 mm, nymo černé a bílé 0,2 a 0,3 mm, jehly na šití s ouškem po celé délce, jazýčky 13 druhů...

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.