Novinky

Doplněna spousta dýnek na pedig - kulaté, obdélník...

Doplněna spousta dýnek na pedig - kulaté, obdélníky, čtverce, ovály!!!

Úplnou novinkou, kterou od víkendu najdete ve všec...

Úplnou novinkou, kterou od víkendu najdete ve všech našich obchodech jsou nové stojany s korálky od jablonecké firmy Glass Motiv Beads.....najdete tam voskové perly, ohňovky, mačkané a také spoustu krásných směsí za super ceny.....vše je česká kvalitní výroba, tak se přijďte pokochat :-)!!!....a abych nezapomněla, najdete tam i skleněné třídírkové korálky, se kterými se potkáte v nových projektech posledního sluníčkového čísla časopisu Korálki :-)

Vážení a milí, omlouváme se, ale tuto sobotu 5.4. ...

Vážení a milí, omlouváme se, ale tuto sobotu 5.4. bude z provozních důvodů v přerovském obchůdku bohužel ZAVŘENO !!!

Doplněny řetízky stříbrné, platina, zlaté, mosazné...

Doplněny řetízky stříbrné, platina, zlaté, mosazné a měděné, kaplíky, šňůry na mobil, voskované perly, perlový mix, rozdělovníky, korálky skleněné imitace "pandora", korálky kovové, přívěšky a bužírky...

Doplněny spojovací kroužky, kovové přívěšky, přívě...

Doplněny spojovací kroužky, kovové přívěšky, přívěšek VÍLA veliká 8 cm, saténové stužky, kaplíky, náušnicové háčky zapínací stříbrné, platina, měď, kreoly, afroháčky, náušnicové zarážky 3 druhy, vlasce pr. 0,3 a 0,2 mm, kovové korálky MIX na váhu, základy na prstýnky, brožové špendlíky platina a černé, bižuterní zapínání zacvakávací, pruženka pr. 0,4; 0,6; 0,7; 0,8 a 1 mm, záložky na knížky voskované šňury...

Teď již u nás koupíte šňůru na šití Fireline bílé ...

Teď již u nás koupíte šňůru na šití Fireline bílé barvy. Průměr 0,12 mm.

I dnes pro Vás máme novinky!!! Přírodní i ručně ba...

I dnes pro Vás máme novinky!!! Přírodní i ručně barvené ovčí rouno z českých oveček vhodné pro suché i mokré plstění. Dále také jehly a molitany na plstění, ketlovací kleště a dva druhy základů na čelenky - hladké a vlnkované :-)

Nově u nás koupíte nitě S-lon v 16 krásných barvác...

Nově u nás koupíte nitě S-lon v 16 krásných barvách a šperkařské lepidlo..... doplněny oblíbené jehly s velkou dírkou ve dvou velikostech!!!

Doplněno 16 barev jazýčků 11 x 3 mm, 13 barev trnů...

Doplněno 16 barev jazýčků 11 x 3 mm, 13 barev trnů 5 x 10 mm, voskované mramorované korálky, šatonové víceřadé zapínání, šatonové shamballa korálky kovové pr. 8 mm - 5 barev, voskované kostičky 6 mm - 4 barvy, voskované kapky 5 barev, rokajl, rokajlové tyčinky 1 cm, mačkané korálky 23 x 13 mm - 7 barev, nové číslo časopisu KORÁLKI, tentokrát na téma HAVĚŤ :-).

Dnes jsme doplnili přírodní i barevný pedig na koš...

Dnes jsme doplnili přírodní i barevný pedig na košíky - skvělý na jarní dekorace :-).....a dále malá polystyrenová vajíčka!!!

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.