Novinky

A další NOVINKA v Qítku!!! Od 1.11.2013 u nás všic...

A další NOVINKA v Qítku!!! Od 1.11.2013 u nás všichni studenti s ISIC kartou dostanou slevu na celý nákup 10%...to se hodí ne?

Doplněno komplet všechno fimo soft a effect....zap...

Doplněno komplet všechno fimo soft a effect....zapomněla jsem Vám to sem hodit :-(...

Vypsány kurzy na listopad!! Snad si vyberete ;-)!!...

Vypsány kurzy na listopad!! Snad si vyberete ;-)!!

Dnes jsme pro Vás doplnili jablonecký rokail, 9 "f...

Dnes jsme pro Vás doplnili jablonecký rokail, 9 "fungl" nových barev sutašek a 2 druhy komponentů na záložky do knížek

Omlouváme se všem, kteří se k nám chystali, ale vz...

Omlouváme se všem, kteří se k nám chystali, ale vzhledem k plánovanému pochodu radikálů centrem Přerova, bude v sobotu 21.9. přerovská pobočka Qítka zavřená!!! Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit opět v pondělí :-)

Přišla spousta nových mačkaných korálků, ohňovek, ...

Přišla spousta nových mačkaných korálků, ohňovek, bi-beads a rokailu Preciosa....a nově také v Qítku koupíte KABOŠONKU....tkaninu, která slouží jako první vrstva při obšívání kabošonů!!! Návod na její použití najdete například v aktuálním čísle časopisu Korálki ;-)

**NOVINKY!!!** Filc (2 mm) - doplněny všechny ba...

NOVINKY!!!
Filc (2 mm) - doplněny všechny barvy, lankové obruče, 2 druhy křidýlek na andílky, 3 druhy rozdělovníků, nalepovací puzety - stříbro a platina, 2 nové kaplíky - parádní na háčkované dutinky, zavírací nášnice stříbro, karabinky - platina 2 cm a starozlato 14 mm, stříbrné filigránové kuličky - 5 velikostí, mini zamačkávací rokail - starozlato a metalgun, bílé perly - 4 mm, 6 mm a 8 mm, černé voskované perly - 4 mm, 6 mm a 8 mm, průhledné práskačky, šifonové pytlíčky ve spoustě barvách, šifonovo-voskované zakončené šňůrky, 5 průměrů pruženek, mix voskových perel 3 mm, 3 druhy tenoučkých korálkových jehel, sítkové základy na prstýnky, 11 barev voskovaných šňůr, magnetické zapínání a dva druhy postříbřeného řetízku....fotky jako vždy najdete na Facebooku :-)!!!

Qítko v Prostějově přijme do svých řad novou praco...

Qítko v Prostějově přijme do svých řad novou pracovní posilu na zkrácený pracovní úvazek.....máte-li chuť se k nám připojit, zašlete svůj životopis na marta@qitko-hobby.cz :-)!!!

**Posledních pár dní stále doplňujeme a naskladňuj...

Posledních pár dní stále doplňujeme a naskladňujeme spoustu krásných novinek!!!

Neonové korálky, jablonecký rokail, spousta nových druhů mačkaných, dlouhé rokailové šňůry, zásobníčky na korálky, voskové perly - 14 mm, dřevěné barevné malované směsi kytiček a spirálek, spousta druhů zakončených šňůrek, námořnické modro-bílé vinutky, 4 druhy leštěných achátů různých tvarů, stříbrné akrylové korálky, 5 druhů zakončených řetízků, neonové kuličky svítící pod UV - 7 barev, 4 velikosti, kotlíkové náušnice, afroháčky ze stříbra a chirurgické oceli, několik druhů ohňovek a spousta barev peříček a pírek....uuuf, snad jsem na nic nezapomněla, raději přijďte kouknout ;-)!!!

Tak olomoucký obchůdek už je pro Vás vygruntován a...

Tak olomoucký obchůdek už je pro Vás vygruntován a opět otevřen v plné parádě.....a dnes jsme doplnili spoustu barevných plochých kůží a také vyletněné číslo časopisu KORÁLKI!!!

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.