Novinky

Prázdninový provoz v Qítku
✔ Na vědomost se dává, že počínaje sobotou 3.7. bude mít Qítko v Prostějově až do konce prázdnin již tradičně o SOBOTÁCH zavřeno.
✔ Ostatní prodejny zůstávají beze změny.
✔ O státních svátcích 5.- 6. 7. budou zavřené všechny naše obchody. Děkujeme za pochopení a užijte si krásné prázdniny a dovolené!!!
18.5. Připojte se do nové FB skupiny Qítko korálky - inspirace, návody, nápady

Připojte se do nové Qítko FB skupiny, kde najdete spoustu inspirace, návodů, nápadů a také spřízněných duší.

https://www.facebook.com/groups/800288600620688

Opět otvíráme :-)

Je to neuvěřitelné, ale vypadá to, že téměř po 5 měsících se dveře našich prodejen opět otevřou v pondělí 10.5.!!! Byla to náročná doba pro Qítko i pro nás osobně, ale teď už to v našich obchodech zase začíná tepat...intenzivně uklízíme, sundáváme vánoční výzdobu ????, doplňujeme novinky a chystáme, abychom Vás od pondělí opět mohli přivítat!!! Držte nám palce, abychom následky dlouhého uzavření zvládli a abychom se mohli všichni společně zase potkávat třeba i na kurzech...díky za Vaši přízeň i podporu a budeme rádi, když se za námi stavíte třeba i jen na "pokec"!!!

Opět otvíráme :-)

Naši milí! Je to tu a doufejme, že to dlouho vydrží! Ve čtvrtek otvíráme, už nám po Vás bylo smutno...během zítřejšího dopoledne zveřejníme novinky, které jsme si pro Vás v našich obchodech připravili.  Moc se na Vás těšíme!

Uzavření prodejen + otevření E-SHOPU
Naši milí, opět je to tu...doufali jsme, že to již znovu nebudeme muset napsat, ale vzhledem k vládním opatřením zůstanou od zítra dveře všech našich prodejen zavřené a to nejméně do 3.11. (pokud se opatření dále neprodlouží nebo nezmění).
Máme pro Vás ale i jednu dobrou zprávu...ještě jsme s ní chtěli počkat a vyladit detaily, ale situace si žádá rychlé jednání.
Qítko spouští nový E-SHOP!!!
... Číst více

Kurzy - listopad 2020

Kurzy jsme až do 3.11. museli dočasně pozastavit, kvůli opatřením vlády, ale pevně doufáme, že se třeba poté situace zase trošku zlepší a opět se budeme vídat na našich kurzech v plné parádě! Listopadová nabídka je hodně nabušená, protože jsme tam s lektorkami přesunuly i některé říjnové kurzy, které se bohužel nemohly uskutečnit. V případě, že opatření zůstanou tak, jak jsou nastavená v tuto chvíli a nebudou se nijak měnit, budou se listopadové a všechny další kurzy až do odvolání konat v kapacitě maximálně 5 účastníků + lektor. Takže neváhejte a hlaste se, místa jsou omezena.

https://www.qitko-hobby.cz/kurzy/

Pozastavené kurzy do 3.11.2020
Naši milí! Vzhledem k novým aktuálním opatřením vlády jsme nuceni nejméně do 3.11. bohužel zrušit všechny naše kurzy a budeme doufat, že se brzy podaří jejich pořádání obnovit. Všem přihlášeným se postupně ozveme s náhradními termíny, jakmile je vyladíme s našimi lektorkami.
Naše prodejny jsou ale otevřené a stále pro Vás naskladňujeme spoustu novinek. Když už se nemůžeme potkat na kurzech, přijďte si pro materiál alespoň pro své domácí tvoření, které se bude určitě hodit i vzhledem k deštivým dnům a dětem, které teď opět od zítřka zůstávají doma...držte se, buďte zdraví a na viděnou na kurzech v lepších časech!
Nový návod na náramek z pohanky a Varia

Pohanka je tvar, který poslední dobou trošku upadá v zapomnění, ale nás v Qítku pořád baví a tak dnes přinášíme jeden návod náramek z pohanky v kombinaci s korálky Vario, kuličkami a rokajlem. 

Návod najdete ZDE

Prázdninová provozní doba 2020

Qítko hlásí,  že počínaje sobotou 5.7. až do konce prázdnin bude v PROSTĚJOVSKÉM obchůdku již  tradičně o sobotách ZAVŘENO. Ostatní prodejny zůstávají beze změny. 

V pondělí 6.7. bude ve všech našich prodejnách zavřeno - státní svátek. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny a pohodovou dovolenou. 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.