Novinky

Opět otvíráme :-)

Je to neuvěřitelné, ale vypadá to, že téměř po 5 měsících se dveře našich prodejen opět otevřou v pondělí 10.5.!!! Byla to náročná doba pro Qítko i pro nás osobně, ale teď už to v našich obchodech zase začíná tepat...intenzivně uklízíme, sundáváme vánoční výzdobu ????, doplňujeme novinky a chystáme, abychom Vás od pondělí opět mohli přivítat!!! Držte nám palce, abychom následky dlouhého uzavření zvládli a abychom se mohli všichni společně zase potkávat třeba i na kurzech...díky za Vaši přízeň i podporu a budeme rádi, když se za námi stavíte třeba i jen na "pokec"!!!

Opět otvíráme :-)

Naši milí! Je to tu a doufejme, že to dlouho vydrží! Ve čtvrtek otvíráme, už nám po Vás bylo smutno...během zítřejšího dopoledne zveřejníme novinky, které jsme si pro Vás v našich obchodech připravili.  Moc se na Vás těšíme!

Uzavření prodejen + otevření E-SHOPU
Naši milí, opět je to tu...doufali jsme, že to již znovu nebudeme muset napsat, ale vzhledem k vládním opatřením zůstanou od zítra dveře všech našich prodejen zavřené a to nejméně do 3.11. (pokud se opatření dále neprodlouží nebo nezmění).
Máme pro Vás ale i jednu dobrou zprávu...ještě jsme s ní chtěli počkat a vyladit detaily, ale situace si žádá rychlé jednání.
Qítko spouští nový E-SHOP!!!
... Číst více

Kurzy - listopad 2020

Kurzy jsme až do 3.11. museli dočasně pozastavit, kvůli opatřením vlády, ale pevně doufáme, že se třeba poté situace zase trošku zlepší a opět se budeme vídat na našich kurzech v plné parádě! Listopadová nabídka je hodně nabušená, protože jsme tam s lektorkami přesunuly i některé říjnové kurzy, které se bohužel nemohly uskutečnit. V případě, že opatření zůstanou tak, jak jsou nastavená v tuto chvíli a nebudou se nijak měnit, budou se listopadové a všechny další kurzy až do odvolání konat v kapacitě maximálně 5 účastníků + lektor. Takže neváhejte a hlaste se, místa jsou omezena.

https://www.qitko-hobby.cz/kurzy/

Pozastavené kurzy do 3.11.2020
Naši milí! Vzhledem k novým aktuálním opatřením vlády jsme nuceni nejméně do 3.11. bohužel zrušit všechny naše kurzy a budeme doufat, že se brzy podaří jejich pořádání obnovit. Všem přihlášeným se postupně ozveme s náhradními termíny, jakmile je vyladíme s našimi lektorkami.
Naše prodejny jsou ale otevřené a stále pro Vás naskladňujeme spoustu novinek. Když už se nemůžeme potkat na kurzech, přijďte si pro materiál alespoň pro své domácí tvoření, které se bude určitě hodit i vzhledem k deštivým dnům a dětem, které teď opět od zítřka zůstávají doma...držte se, buďte zdraví a na viděnou na kurzech v lepších časech!
Nový návod na náramek z pohanky a Varia

Pohanka je tvar, který poslední dobou trošku upadá v zapomnění, ale nás v Qítku pořád baví a tak dnes přinášíme jeden návod náramek z pohanky v kombinaci s korálky Vario, kuličkami a rokajlem. 

Návod najdete ZDE

Prázdninová provozní doba 2020

Qítko hlásí,  že počínaje sobotou 5.7. až do konce prázdnin bude v PROSTĚJOVSKÉM obchůdku již  tradičně o sobotách ZAVŘENO. Ostatní prodejny zůstávají beze změny. 

V pondělí 6.7. bude ve všech našich prodejnách zavřeno - státní svátek. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prázdniny a pohodovou dovolenou. 

Novinky 8.6.2020

Naskladnili jsme 10 nových barev mačkaných kuliček - průměr 8 mm a 2 nové druhy řetízků v metráži - barva GUN METAL

AKCE - kovové přívěsky

Tento týden pro Vás máme opravdovou lahůdku...slevu 20% na komplet všechny kovové přívěsky včetně těch z nerezu a chirurgické oceli. Tak si přijďte doplnit zásoby, nabídku máme opravdu velikou!!!

Naše tipy na šperky pro pány

Často se nás ptáte, jestli nemáme nějaké tipy na šperky pro naše muže. Naše postřehy a poznatky jsme pro Vás stručně shrnuli sem: 

https://www.qitko-hobby.cz/tipy-na-sperky-pro-pany-16/

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.