Novinky

Přerov - sobota 6.1. ZAVŘENO

Omlouváme se všem zákazníkům, ale v sobotu 6.1. bude PŘEROVSKÁ prodejna z technických důvodů zavřená. V Olomouci a Prostějově bude otevřeno dle provozní doby od 9:00 do 12:00. Těšíme se na Vás!!!

Další novinky

Dnešními novinkami jsou voskované perly - spousta barev a velikostí, voskované šňůry, kovové korálky a přívěsky z nerez oceli...velká paráda!!!... Číst více

Novinky :-)

Stále naskladňujeme něco nového - pro dnešek spoustu zapínání...vlepovací, magnetické, karabinky a dále 14 parádních barev nylonových šňůrek, pr. 1 mm...prostě stojí zato se přijít podívat :-)... Číst více

Omluva

Vazeni zakaznici, omlouvame se, ale v prostejovske prodejne bude z technickych duvodu dnes otevreno do 15 : 00 a zitra zavreno. Pristi adventni vikendy uz budeme mit otevreno dle planu So 9 : 00-17:00, Ne 9:00-12:00. Dekujeme za pochopeni :-)... Číst více

Velká vlna předvánočních novinek

Novinky se valí do Qítka ve velkém :-)... Číst více

Adventní prodejní doba

Informace o tom, jak máme otevřeno v našich obchodech během Adventu :-)

17.11. MÁME ZAVŘENO :-)

Na vědomost se dává, že v pátek 17.11. budou všechny Qítko prodejny zavřené z důvodu státního svátku. V sobotu 18.11. se na Vás ale budeme těšit v běžné otvírací době.

28.10. ZAVŘENO

V sobotu 28.10. bude ve všech našich obchodech z důvodu státního svátku zavřeno. V PŘEROVSKÉM obchůdku bude z technických důvodů zavřeno i v pátek 27.10. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu hned po prázdninách :-)

28.9. ZAVŘENO

Dáváme na vědomí,  ze dne 28.9. budou všichni z Qítka odpočívat a všechny naše obchůdky budou mít ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení :-)

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.