Novinky

Novinky v našich obchodech

Těšte se na novinky v našich obchodech!

... Číst více

ZNOVU OTEVÍRÁME NAŠE PRODEJNY

Naši milí! Dobrá věc se podařila a vypadá to, že naše korálkové prodejny opět otevřou své dveře už příští pondělí 27.4. v normální provozní době. Abychom Vás správně navnadili a věděli jste, na co nového se u nás můžete těšit, rozhodli jsme se Vám již během tohoto týdne začít představovat novinky, které jsme pro Vás během měsíční přestávky připravili. Máme pro Vás také až do konce května nachystáno spoustu dárků a akcí! Sledujte náš web a FB ať Vám nic neunikne!

Krásné Velikonoce
Adventní prodejní doba

I o Adventu jsme tu pro Vás...

28.10. 2019 ZAVŘENO - STÁTNÍ SVÁTEK

Qítko hlásí, že v pondělí 28.10. budou mít všechny jeho obchody zavřeno...svátkujeme :-)

28.9.2019 ZAVŘENO - STÁTNÍ SVÁTEK

Vážení a milí, na vědomost se dává, že zítra 28.9. bude ve všech našich pobočkách zavřeno...budeme státně svátkovat

Prázdninová provozní doba

Qítko hlásí, že počínaje sobotou 29.6. až do konce prázdnin bude v Prostějově již tradičně o SOBOTÁCH zavřeno. Ostatní prodejny zůstávají beze změny. 
O státních svátcích 5.- 6.7. budou zavřené všechny naše obchody. Děkujeme za pochopení a užijte si krásné prázdniny a dovolené!!!

27.4. bude v Olomouckém Qítku ZAVŘENO

Milí zákazníci, v sobotu 27.4. bude mít olomoucká prodejna bohužel ZAVŘENO, protože celé Qítko bude na Kreativním srazu na Pohořanech. V Prostějově bude otevřeno normálně dle otvírací doby 9:00-12:00. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný víkend!!!

Pohořany - 1 místo volné!!!

Právě se nám uvolnilo jedno místečko na víkendový Kreativní sraz v Pohořanech...tak jestli jste někdo nestihli přihlášení, neváhejte, ozvěte se mi do mailu INFO@QITKO-HOBBY.CZ a pojeďte s námi na skvělý víkend plný tvoření!!!

Přihlášení a info: https://www.qitko-hobby.cz/kurzy/kreativni-sraz-pohorany-26-28-4-2019-1-misto-volne-2281/

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.