Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Sada "Agnes"

Na tomto kurzu si spolu ušijeme elegantní a nadčasovou sadu přívěsku a náušnic  v secesním stylu.
Ukážeme si technicky netradiční způsob obšití středového 8mm korálku a následně jej dozdobíme do podoby oboustranného čtvercového přívěsku - a jako bonus si k přívěsku vytvoříme i pár drobných ladících náušnic.
Budeme pracovat s korálky Matubo Rulla, Ginko a 8/0, s 4mm ohňovkami a 8mm kuličkami, s korálky Paisleyduo a rokajlem Miyuki ve velikostech 11/0 a 15/0. 

 
V ceně kurzu je sada materiálu na sadu přívěsku a jednoho páru náušnic + návod v elektronické podobě.

 
Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků.

 

Trvání: cca 3,5 hodiny

Minimální počet účastníků: 5 osob

Přívěsek "Safiya"

Na tomto kurzu se budeme věnovat oblíbené, ale náročné technice prostorového pravoúhlého stehu (prostorový čtyřkorálek, CRAW) a vytvoříme si originální přívěsek, který kombinuje romantické až secesní tvary středového korálku Flower Rectangle s geometrickou základní konstrukcí. Co se techniky týče, ukážeme si například jak šít prostorový čtyřkorálek "na patro" (což nám zase nabídne mnohem více možností tvarování než klasická "jednořadá" verze), jak ve stehu kombinovat různé velikosti korálků, jak co nejefektivněji vést nit při obšívání obvodových hran a jak naprosto netradičně vyřešit zavěšení přívěsku - pokud jste fanoušci prostorového čtyřkorálku, tak tyhle finty zcela jistě použijete i ve svých dalších projektech.
Budeme pracovat s rokajlem TOHO o velikostech 11/0 a 15/0, s korálky Flower Rectangle a s 3mm ohňovkami. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek (bez kovodílů) + návod v elektronické podobě.
 
Kurz je určen pro pokročilé. Předchozí zkušenosti s korálkováním nutné, vyžaduje se předchozí zkušeost s prostorovým pravoúhlým stehem a dobrá prostorová představivost. Není vhodné pro začátečníky.
 
Pokud už máte zkušenosti s korálkováním, ale prostorový pravoúhlý steh jste nikdy dříve nešili, uveďte tuto informaci prosím v přihlášce - kurzu se zúčastnit můžete, ale je možné že vám bude výroba přívěsku trvat o něco déle a budete si jej muset dokončit doma.


Trvání: cca 4 hodiny
Minimální počet účastníků: 5 osob

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.