Kurzy

Přívěsek "Safiya"

Na tomto kurzu se budeme věnovat oblíbené, ale náročné technice prostorového pravoúhlého stehu (prostorový čtyřkorálek, CRAW) a vytvoříme si originální přívěsek, který kombinuje romantické až secesní tvary středového korálku Flower Rectangle s geometrickou základní konstrukcí. Co se techniky týče, ukážeme si například jak šít prostorový čtyřkorálek "na patro" (což nám zase nabídne mnohem více možností tvarování než klasická "jednořadá" verze), jak ve stehu kombinovat různé velikosti korálků, jak co nejefektivněji vést nit při obšívání obvodových hran a jak naprosto netradičně vyřešit zavěšení přívěsku - pokud jste fanoušci prostorového čtyřkorálku, tak tyhle finty zcela jistě použijete i ve svých dalších projektech.
Budeme pracovat s rokajlem TOHO o velikostech 11/0 a 15/0, s korálky Flower Rectangle a s 3mm ohňovkami. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden přívěsek (bez kovodílů) + návod v elektronické podobě.
 
Kurz je určen pro pokročilé. Předchozí zkušenosti s korálkováním nutné, vyžaduje se předchozí zkušeost s prostorovým pravoúhlým stehem a dobrá prostorová představivost. Není vhodné pro začátečníky.
 
Pokud už máte zkušenosti s korálkováním, ale prostorový pravoúhlý steh jste nikdy dříve nešili, uveďte tuto informaci prosím v přihlášce - kurzu se zúčastnit můžete, ale je možné že vám bude výroba přívěsku trvat o něco déle a budete si jej muset dokončit doma.


Trvání: cca 4 hodiny
Minimální počet účastníků: 5 osob

Sobota 03.02.2024 13:30
Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.