Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Plstěná brož “Sovička”

Úplně nový kurz, který opět kombinuje ovčí rouno a korálky. Technikou plstění jehlou (suché plstění) si vyrobíme malou brož v podobě roztomilé sovičky, kterou můžeme dozdobit výšivkou či různými skleněnými korálky. Brož je pevná a kompaktní, takže se jedná o časově náročnější postup, který vyžaduje značnou dávku trpělivosti a vytrvalosti, výsledkem je ale lehoučká, originální a roztomilá brož, která vyvolá úsměv na tváři každého, kdo ji uvidí.
V ceně kurzu je kompletní sada materiálu na zhotovení brože (rouno a různé korálky v potřebné barevné kombinaci, brožový můstek) a zapůjčení veškerých pomůcek.
 
Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, zvládne i šikovný začátečník.
 
Délka kurzu: cca 3-4 hodiny

Tvořivá Olomouc podzim 22. 10. 2022 SO

Prodejní výstava Tvořivá Olomouc se koná 22. - 23. října 2022 na Střední škole polytechnické (technologická hala, Rooseveltova 79, OLOMOUC). Více info o akci na www.tvoriva-olomouc.cz


Naší korálkárnu najdete na našem tradičním místě ve velké hale. Přivezeme velký sortiment českých korálků, japonský rokajl Miyuki, bižuterní kovodíly, návlekový materiál, dráty, pomůcky na drátování a korálkování.


Součástí stánku bude tvořivá dílnička. Program dílničky bude upřesněn.


Na stánku nebude kompletní sortiment naší korálkárny, tak pokud chcete něco konkrétního, udělejte si objednávku na osobní odběr a my vám ji přivezeme.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.