Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Tiffany pro mírně pokročilé – PAVÍ PERO S ACHÁTEM

Pojďme se zase společně posunout o kousek dál a pustit se do něčeho většího!!! Na kurzu si z barevných vitrážových skel vyrobíme PAVÍ PERO (délka cca 50 cm) dle vlastního návrhu. Opět se zdokonalíme ve zpracování šablon a zopakujeme si práci s vitrážovým sklem. Společně si zdokonalíme techniku řezání a broušení skla, kompletování, cínování a také leštění a patinování hotového výrobku. Dále si ukážeme, jak správně zacházet s pájecím perem a ostatními pomůckami. Ukážeme si také, jak do hotového výrobku zapracovat dráty, kabošony, korálky, případně další dekorace. Materiál i všechny pomůcky dostanete k dispozici. 

Základním předpokladem pro absolvování kurzu je předchozí zkušenost s technikou Tiffany, KURZ NENÍ VHODNÝ PRO ZAČÁTEČNÍKY!!! Kurz je vhodný pro mírně pokročilé, kteří se chtějí v technice zdokonalit a najít nové možnosti. V ceně kurzu je veškerý materiál a pomůcky pro výrobu celého výrobku včetně jeho kompletace.

Po celou dobu kurzu se Vám bude věnovat profesionální lektorka s mnohaletými zkušenostmi se zpracováním skla. Samozřejmostí je poradenství v oblasti následného případného pořízení materiálu a pomůcek.

Kurz není vhodný pro děti do 15 let - práce se sklem a horkou páječkou. 

Vzhledem k délce kurzu doporučujeme vzít si s sebou oběd nebo svačinku - mikrovlnná trouba je k dispozici. 

Na kurz se vybírá záloha 500.- (informace pro platbu zašleme po přihlášení). Zaplacením zálohy je rezervace platná, platbu je nutné zaslat nejpozději do 3 dnů od obdržení platebních údajů. Záloha je vratná nejpozději 5 pracovních dní před konáním kurzu. V případě pozdějšího odhlášení z kurzu je možné za sebe poslat náhradníka. 

Délka kurzu: 6 - 8 hodin (dle šikovnosti a náročnosti zvoleného motivu).

Minimální počet účastníků: 3 osoby 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.