Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Korálkové květiny - ROZKVETLÁ PALMIČKA

Na tomto kurzu se naučíme vyrábět korálkovou palmičku v květináči. Kytička která vydrží dlouho a potěší oko. Vhodné i jako dárek nebo jen tak pro radost.

Ukážeme si  práci s drátem a korálky PRECIOSA  č.  9/0-10/0, dále se zahradnickou páskou a nakonec si naaranžujeme palmičku do květináče.

Návod postupu práce, veškerý materiál na kopletaci celého výrobky a pomůcky jsou v ceně kurzu.

Kurz je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.  

Doba trvání kurzu: 4 – 4,5 h

Minimální počet osob: 3

Přívěsek San Galgano (kříž)

Na kurzu si vyrobíme přívěsek v podobě bohatě zdobeného kříže. Základní konstrukci tvoří pravoúhlý steh z korálků Rulla a ohňovek; tato konstrukce je dále bohatě dozdobena síťováním z rokajlu 15/0 a dalšími ohňovkami - výsledkem je nepřehlédnutelný šperk v historizujícím stylu.

Budeme pracovat s korálky Matubo Rulla, 3mm a 4mm ohňovkami, 8mm kuličkami a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je materiál na vytvoření jednoho přívěsku.

Kurz je určen pro pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (ideálně znalost pravoúhlého stehu). Nevhodné pro začátečníky.

Minimální počet účastníků: 4 osoby 

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.