Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Náušnice "Latifa"

Marocká inspirace jak se patří. Pojďte se přenést do pohádky tisíce a jedné noci a vyrobte si nepřehlédnutelné náušnice s kamínkem a spodní částí ve tvaru kapky. Začneme jednoduchým obšitím kabošonu nebo rivolky a pak si ukážeme, jak jen použitím rozdílných velikostí a typů korálků vytvarovat spodní "kapkovitou" část náušnice.
 
Budeme pracovat s korálky Miyuki Quarter Tila, Round 15/0, Delica 11/0 a Delica 15/0 a s kabošony a rivolkami o průměru cca 10mm. V ceně kurzu je balíček materiálu na jeden pár náušnic (bez kovodílů a doplňkových "ověsů" - přívěsků na spodní hraně a uprostřed kapky) + návod v elektronické podobě.
 
Kurz je určen pro pokročilé - předpokládá se dobrá znalost peyote stehu - pokud jsme spolu někdy dříve na kurzu šili "srdíčka", nejspíš vám bude postup práce do určité míry povědomý. Nevhodné pro začátečníky.

 

Trvání: cca 3,5 hodiny
Max. 8 účastníků
Min. 5 účastníků

Přívěsek "San Galgano"

Na kurzu si vyrobíme přívěsek v podobě bohatě zdobeného kříže. Základní konstrukci tvoří pravoúhlý steh z korálků Rulla a ohňovek; tato konstrukce je dále bohatě dozdobena síťováním z rokajlu 15/0 a dalšími ohňovkami - výsledkem je nepřehlédnutelný šperk v historizujícím stylu.

Budeme pracovat s 8mm kuličkami, korálky Matubo Rulla, 3mm a 4mm ohňovkami a japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0. V ceně kurzu je materiál na vytvoření jednoho přívěsku + návod v elektronické podobě.

Kurz je určen pro pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti s šitím z korálků (znalost prostorového pravoúhlého stehu) + dobré utahování. Nevhodné pro začátečníky.


Trvání: cca 4 hodiny

Min. 5 účastníků

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.