Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

PRAHA: Knihvazba s Monikou a Martinem 20. 9. 2019 PÁ

V pátek 20. září 2019 od 18 do 20 hodin a v sobotu 21. září 2019 od 9:30 do 16 hodin se koná dvoudenní kurz Knihvazba s Monikou a Martinem.

Kurz knihvazby, kde vás naučíme, jak si připravit knižní bloky, naučíme vás je svázat, připravit si předsádky a celou knihu zkompletovat. S Monikou si připravíte knižní desky, namalujete si je přesně tak, jak se vám budou líbit a pokud si přinesete tričko, tak si ho budete moci namalovat také, abyste ladili se svou knihou/zápisníkem/deníkem.

V ceně kurzu je kompletně veškerý materiál na výrobu vlastní knihy/zápisníku/deníku. Pokud budete mít zájem o sešití vlastní knihy, poradíme vám, jak si doma připravit a vytisknout jednotlivé stránky tak, aby vaše vlastní kniha byla jako z tiskárny. Pro ostatní budeme mít připravené listy s autorskými mandalami a tónované listy, aby vaše knihy nebyly jen bílé a prázdné.

Cena kurzu: 1100,- Kč

Kurz se platí převodem na účet. Informace dostanete e-mailem po přihlášení.

S sebou na kurz si přineste: nůžky, pravítko (nejlépe kovové), tužku, širší plochý štětec na natírání lepidla, větší jehlu a pokud máte, tak i řezací podložku (není povinné). A pokud si budete chtít namalovat i triko, tak jedno bavlněné jednobarevné triko.

Lektorka: Monika Brýdová

Maximální kapacita kurzu je 12 lidí.
Kurz není vhodný pro děti do 12 let a handicapované lidi.


Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.
Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.