Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Šitý šperk Indiánské léto 31. 8. 2019 SO

V sobotu 31. srpna 2019 od 10 do 14 hodin se koná kurz šitého šperku Indiánské léto.Na tomto kurzu si ušijete korálkový mini lapač snů, který bude sloužit jako přívěsek. K dispozici budete mít barevný tištěný návod, podle kterého zvládnou šperk ušít i zručnější začátečnice.Cena kurzu: 250,- Kč + materiál (každý si přinese sám svoji barevnou kombinaci).

Seznam materiálu obdržíte e-mailem po přihlášení. Kromě kovového komponentu, který má lektorka pro vás připravený, koupíte veškerý materiál v prodejně Rooya.Délka kurzu: 4 hodiny.

Kurz se platí převodem na účet.Lektorka: Šárka DvořákováKurz se koná při minimálním počtu účastníků 3, maximální kapacita kurzu je 13 lidí.

Kurz není vhodný pro děti do 15 let a handicapované lidi.

Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.

Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

PRAHA: Kurz cínování - minerály 31. 8. 2019 SO

V sobotu 31. srpna 2019 od 15 do 20 hodin se koná Kurz cínování - minerály.Na tomto kurzu se naučíte vytvářet cínované šperky s použitím minerálů a polodrahokamů. Zjistíte jak pracovat s minerály v kombinaci s horkým cínem, aby nedošlo k jejich poškození. Veškerý materiál a pomůcky jsou v ceně kurzu.Lektor: Markéta Maky MošničkováCena kurzu je 1290 Kč včetně materiáluMaximální počet účastníků je 6 osob, kurz se koná při minimálním počtu 4 účastníků.

V případě naplnění kapacity kurzu máte možnost přihlásit se jako náhradník, což má několik výhod: Pokud se uvolní místo účastníka budeme vás přednostně informovat. Pokud nedojde k uvolnění místa účastníka, přednostně vám nabídneme místo v budoucích kurzech.Technika Tiffany je hobby technika tvorby vitráží. Byla vyvinuta, aby v menším měřítku napodobila efekt honosných, vitrážových oken, jaká jsou k vidění například v kostelech. Touto technikou spojování skleněných střípků můžete vytvářet menší vitráže například do dvířek kuchyňské linky nebo jen skleněné dekorace na zavěšení.Jak bývá zvykem, všechny techniky se vyvíjí a inovují. Stejně tak je to i s technikou Tiffany. V současné době se tato technika využívá k výrobě šperků. Pro dosažení větší bohatosti šperku se začaly využívat další materiály, jako jsou dráty a plechy. I samotná plochá sklíčka se začala nahrazovat kabošony různého druhu či dokonce minerály a polodrahokamy.V našich kurzech vás naučím vytvářet šperky technikou Tiffany. Každý z kurzů se zaměřuje na určitou oblast této techniky a využívá různé kombinace materiálů pro dosažení jedinečnosti šperku.
Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky.

Tento kurz není vhodný pro děti do 15 let a hendikepované lidi.Pro více informací o kurzu kontaktujte přímo lektorku na email: sperkysdusi@seznam.czKurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.

Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.