Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Základy korálkových technik

Na tomto kurzu si ukážeme základní techniky výroby šperků. Naučíme se pracovat s řetízkem, využívat základní komponenty, vyrábět různé druhy náušniček. V druhé části kurzu budeme pracovat s bižuterním lankem, které se také naučíme zpracovávat a zakončit tak, aby pod Vašima rukama vznikaly efektní šperky :-). Pomůcky i veškerý materiál jsou v ceně kurzu, hotové výrobky si odnesete domů. Kurz je určen pro začátečníky i děti.

Délka kurzu cca 3-3,5 hodiny.

Minimální počet účastníků: 3 osoby 

Šití z korálků Penízkové šperky 27. 8. 2019 ÚT

V úterý 27. srpna 2019 od 17 do 20 hodin se koná kurz šití z korálků ,,Penízkové šperky".Na tomto kurzu budeme šít z nových dvoudírkových penízků. Ušijeme si kytičkový přívěsek, v jehož středu je rivolka obšitá korálky Miyuki Delica. Přívěsek pak můžeme doplnit ještě náušnicemi.

K dispozici budete mít tištěný barevný návod, podle kterého šperk zvládnou ušít i šikovní začátečníci.Cena kurzu: 250,- Kč + materiál (každý si přinese sám svoji barevnou kombinaci).

Materiál můžete zakoupit přímo v prodejně a jeho seznam obdržíte e-mailem po přihlášení.Délka kurzu: 3 hodiny.

Kurz se platí převodem na účet.Lektorka: Šárka DvořákováKurz se koná při minimálním počtu účastníků 3, maximální kapacita kurzu je 13 lidí.

Kurz není vhodný pro děti do 15 let a handicapované lidi.

Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.

Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.