Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Individuální kurzy - tiffany celodenní (10h) 4. 11. 2019 PO

Srdečně vás zvu na celodenní individuální kurz cínového šperku - Draci

Draci jsou mýtická stvoření opředená celou řadou legend. I když se jejich tvar těla může lišit, existují určitá pravidla a doporučení jak stavět dračí tělo aby vyjadřovalo ladnost a sílu těchto tvorů. S využitím kamene či skla si vytvoříte vlastního ochránce. Naučím vás, jak vytvářet křivky dračího těla a křídel za pomoci drátu a plechu a jak vytvořit reliéf šupin s pomocí cínu. Dostanete celou řadu užitečných rad ohledně dračí anatomie a upozornění čemu je lepší se vyhnout.
Tento kurz poskytuje dostatek času a pozornosti lektorky pro vytvoření jedinečných detailů i na komplikovanějších špercích. Díky dostatku času si můžete v rámci svého šperku vyzkoušet i trojrozměrnou dračí hlavu. Tento kurz je vhodný jak pro začátečníky tak i pokročilé cínaře. Obtížnost kurzu nastavím tak aby vám co nejvíce vyhovovala a aby vám přinesla co nejvíce nových informací.

Harmonogram kurzu:

1. část kurzu 9 - 14h
- úvod do techniky cínování - vybavení, materiál, kde co sehnat a co raději nekupovat
- návrh šperku, dračí anatomie
- výběr základu pro šperk
- zpevnění a příprava základu
- samotná výroba šperku

následuje hodinová pauza na oběd

2. část kurzu 15 - 20h
- pokračování ve výrobě šperku
- finální úpravy - detaily, struktura cínu...
- patina a závěrečné povrchové úpravy

Výhodou individuálního kurzu je dostatek prostoru a možnost práce nad rámec běžné, skupinové výuky. Na kurz si pro vás připravím přehled techniky i praktické ukázky. V případě zájmu si můžete přinést vlastní rozpracované projekty, fotografie šperků, které vás zaujaly a společně probereme jejich technickou stránku i realizaci.
Pokud máte zájem o kurz pro dva (ať už s kamarádkou nebo s přítelem) kontaktujte lektorku. Sestavím vám kurz na míru za zvýhodněné kurzovné.

Lektor: Markéta Maky Mošničková

Cena kurzu je 5000 Kč. Kurz se platí převodem na účet, informace po přihlášení.

Uvedený datum a čas konání kurzu je pouze orientační. Přesný čas a datum bude domluven individuálně po vašem přihlášení.

Kurz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.
Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.