Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

Skleněná mozaika - TÁC - 750.-/MÍSA - 750.-/STOLEK - 1500.-

Na kurzu skleněné mozaiky si ozdobíme:

1. MÍSU (pr. 36 cm) - 750,-  nebo

2. TÁC (38 x 58 cm) - 750,- nebo

3.STOLEK (pr. 48 cm, výška 62 cm) - 1500,-

mozaikou z barevných vitrážových skel. V rámci kurzu si navrhnete šablonu, kterou pak zpracujeme do hotového výrobku. Naučíte řezat, lámat a štípat sklo a také, jak mozaiku správně vyspárovat a začistit. Pomůcky i materiál jsou v ceně kurzu. Kurz je vhodný i pro začátečníky a děti od 15 let. Z kurzu si odnesete hotovou začištěnou mísu, tác nebo stolek. Při přihlášení prosím do poznámky uveďte, zda máte zájem o tác, mísu nebo stolek.

V případě, že budete vyrábět stoleček, složíme jej po dokončení opět do původní krabice o velikosti cca 50x50x7 cm, abyste byli schopní jej v pořádku dovézt domů.

Délka kurzu: cca 7-8 hodin

Předvánoční sraz s Maky 23. 11. 2019 SO

V sobotu 23. listopadu 2019 od 10 hodin se koná Předvánoční sraz s Maky.

Moje milé cínařky / korálkářky / tvořilky všeho druhu… Prostě všechny kamarádky a kurzistky.
Jako poděkování za milá setkání a příjemné chvíle, které jsem s vámi prožila, bych vás ráda pozvala na Tvořivé setkání v Rooye.

Co se bude dít?
Sejdeme se v příjemném prostředí, poklábosíme, dáme si něco dobrého na zoubek a při tom něco pěkného vytvoříme. Nejedná se o kurz, tvorba je volná a každý si tvoří svůj projekt.
Začátek je plánovaný v 10:00 a konec cca ve 20:00 hodin, ale příchod a odchod je volný (po 14. hodině, kdy zavře prodejna, bude příchod na zaklepání / zazvonění), pokud se přijdete podívat i na pár hodin budu ráda :)

ÚČAST JE ZDARMA

Pro prvních 10, co se mi přihlásí předem a na sraz dorazí, mám Vánoční dáreček (vlastnoručně vyrobený měděný komponent / kabošonek), který si můžete na místě ocínovat / obšít.
Akce není určena pro širokou veřejnost. Je vyhrazena pro přátele a známé. Děkuji za pochopení

Co si přinést?
- Připravte si, co budete tvořit. Budete si tvořit sami pro radost. NEJEDNÁ SE O KURZ. Já budu s vámi v kurzovně také tvořit. Pokud bude nouze a bude to v mých silách, tak poradím, ale nebude probíhat výuka.
- Vezměte si vše potřebné (vybavení a materiál). Pokud nemáte, můžete dokoupit v korálkárně. Pokud máte nějaké speciální přání – hlavně kolem cínování, tak mě kontaktujte. Mohu zapůjčit nějaké pájky případně sehnat materiál, chemii,…
- Něco dobrého na zoubek. Na místě pro vás bude připravené drobné občerstvení, ale pokud přinesete něco dobrého na mlsání, budeme jen rádi ;-)
Pokud máte nějaký dotaz, prosím, kontaktujte mě na:
Mosnickova.m@seznam.cz

Těším se na vás
Vaše Maky :-)

Sraz se koná na adrese Blanická 6, Praha 2.
Kde najdete prodejnu a dílnu Rooya v Praze?

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.