Kurzy, dílny, srazy

Náušnice/přívěsek "Nomad"

Na tomto kurzu si vyrobíme velice efektní šitý přívěsek a nebo náušnice.
Základem šperku je klasicky obšitý kabošon (nebo rivolka), která je následně dozdobena a dotvarována našíváním dalších vrstev rokajlu a mačkaných a broušených korálků. Výsledkem je netradiční komponent čtvercového tvaru, který lze následně využít jako jednoduchý a drobný přívěsek a nebo nepřehlédnutelné a výrazné náušnice. V ceně kurzu je sada materiálu na vámi zvolený druh šperku (náušnice nebo přívěsek). Budeme pracovat s japonským rokajlem ve velikostech 11/0 a 15/0, s českými mačkanými a broušenými korálky (Matubo Miniduo, Gemduo, 4mm ohňovky) a s různými druhy bižuterních kamenů.

Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, předpokládají se předchozí zkušenosti se šitím z korálků (ideálně znalost peyote stehu).

Délka kurzu: cca 3 hodiny

Minimální počet účastníků: 4 osoby 

POZOR :-) cena za přívěsek je 450,-, za náušnice 550,- 

PRAHA: Korálkový vánoční sraz s Aleksandrou Lysenko 13. 12. 2018 ČT

Srdečně vás zveme na tradiční sraz korálkářek ve čtvrtek 13. 12 2018.

Sraz korálkářek začíná ve 12:00 v naší dílně. Končí v 18:00.

Co budeme dělat na srazu: Chlubit se, povídat si, dělit se o zkušenosti a to vše s dobrou náladou :)

Srazy v Rooye jsou zpoplatněné částkou 50 kč, která zahrnuje malé občerstvení, kávu, čaj, bezplatné využití učebny, toalet atd. Doufáme, že tato symbolická částka nikoho neodradí.

Pro účastníky srazu platí po celou dobu sleva 10% na veškerý sortiment v prodejně Rooya.

NEPOVINNÁ VÝZVA
Téma a zadání najdete v skupině na Facebooku: Háčkované dutinky ( bead crochet rope) 2.0 https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.1888314024774465&type=1

Pro ty z vás, které se budete účastnit soutěžní nepovinné výzvy, čekají zajímavé ceny od Rooya (ohodnocení ve formě kupónu na nákup v hodnotách 500-300-200 Kč). Dáreček bude připraven pro každého.

Soutěž bude vrcholit ve 14:00, tedy pokud víte, že se na sraz dostanete později a chcete soutěžit, soutěžní vyrobky pošlete po některé z kamarádek, která bude na srazu do 14:00 . Fotografie svých výrobků, prosím, nikde před srazem nezveřejňujte, nechte si to jako překvapení do soutěže. Děkuji.
Saša

Na tuto akci můžete přijít bez přihlášení.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.