Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

3D rámeček na fotky

Propojit malování a tvoření v prostoru umožňuje netoxické, ekologické médium zvané Powertex. Na tomto kurzu si vyrobíte velmi originální rámeček na fotografii, při kterém můžete využít svoji fantazii, chuť experimentovat a taky recyklovat různé materiály a zbytky z jiných kreativních činností.

Budeme pracovat s látkami, dřevem, korálky, přírodninami, různým galanterním materiálem, akrylovou barvou, lepidlem atd.

Technika je vhodná pro všechny, bez předchozích zkušeností s malbou.

S sebou si, prosím, vezměte něco na převlečení. V ceně materiál a pomůcky na tvoření.

Délka kurzu: ccan3,5 hod.

Minimální počet účastníků: 2

 

Registrovat

On-line kurz drátování Hvězda 30. 1. 2021 SO

V sobotu 30. ledna 2021 od 20:00 hodin proběhne On-line kurz Drátovaná hvězda prostřednictvím videokonference.


Pro účast na kurzu potřebujete počítač s web kamerou nebo chytrý telefon s předním fotoaparátem a připojení k internetu. Před konáním kurzu vám bude zaslán odkaz pro připojení.


Už vám chybí setkávání s lidmi, společné akce a kurzy? Sejdeme se spolu bezpečně u obrazovek a odrátujeme si hvězdičku z opalitu. Provedu vás její výrobou od začátku do konce na živém vysílání.Objednejte a zaplaťte nejpozději do úterý 26.1., aby vám balíček stihnul přijít. Pro rychlé doručení zvolte prioritní doporučený dopis.


Cena kurzu 850 Kč zahrnuje:  • veškerý materiál na výrobu náhrdelníku s opalitovou hvězdou

  • on-line kurz s lektorkou v sobotu 30.1.2021


Další pomůcky, které budete ke kurzu potřebovat a nejsou součástí balení: ploché nebo kulaté kleště, štípací kleště, kovadlinkukladívko.


Lektorkou kurzu je Monsterance. Délka kurzu bude zhruba 60 minut. 


Kurz se koná při minimálním počtu 4 účastníků, maximální kapacita pro hladký průběh kurzu je 10 lidí.
Kurz není vhodný pro děti do 12 let a handicapované lidiPro přihlášení na kurz si zakupte tento balíček v e-shopové sekci On-line kurzy.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.