Kurzy, dílny, srazy


Pokud není u konkrétního kurzu uvedeno jinak, kurzy se vždy konají přímo v našich obchodech.

On-line kurz Náušnice s vločkou 12. 1. 2021 ÚT

V úterý 12. ledna 2021 od 19:00 hodin proběhne On-line kurz Náušnice s vločkou prostřednictvím videokonference.


Pro účast na kurzu potřebujete počítač s web kamerou nebo chytrý telefon s předním fotoaparátem a připojení k internetu. Před konáním kurzu vám bude zaslán odkaz pro připojení.

Už vám chybí setkávání s lidmi, společné akce a kurzy? Sejdeme se spolu bezpečně u obrazovek a vyrobíme si náušnice ze skleněných kabošonů s motivem vločky obšité japonským rokajlem Miyuki zavěšené na nerezových háčcích.
Provedu vás jejich výrobou od začátku do konce podle podrobného návodu se schématy. Do poznámky objednávky nezapomeňte napsat barevnou variantu a podle toho vám bude poštou zaslán veškerý materiál na výrobu náramku a vytištěný návod.


Aby vám materiál dorazil včas, je nutné si kurz objednat a zaplatit nejpozději v úterý 5.1.2021.-> Cena kurzu 750 Kč zahrnuje:  • veškerý materiál na výrobu náušnic ve zvolené barvě s nerezovými komponenty (napište barvu do poznámky objednávky)

  • vytištěný návod

  • on-line kurz s lektorkou


Pro přihlášení na kurz si zakupte balíček 12.1. Náušnice s vločkou + materiál.Lektorkou kurzu je Dominika Helusová. Délka kurzu bude maximálně 3 hodiny.

Kurz se koná při minimálním počtu 2 účastníků, maximální kapacita pro hladký průběh kurzu je 10 lidí.
Kurz není vhodný pro děti do 12 let a handicapované lidi.

Pro poskytování služeb a analýzu návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více o cookies.